Strona główna » Blog » Manicure hybrydowy – dla kogo?

Manicure hybrydowy – dla kogo?

Coraz więcej kobiet zastanawia się, na czym polega manicure hybrydowy, który od kilku lat cieszy się stale rosnącą popularnością. Obecnie jest jednym z najchętniej wykonywanych zabiegów na dłonie. W czym tkwi jego wyjątkowość?

Manicure hybrydowy jest stosunkowo nowym zabiegiem w Polsce, choć na świecie jest wykonywany już od wielu lat. Łączy w sobie zalety tipsów i klasycznego malowania paznokci lakierem. Bardzo często jest wybierany przez osoby, które lubią naturalnie wyglądające paznokcie, nie mają czasu na malowanie ich co kilka dni, a nie chcą zakładać tipsów.

Manicure hybrydowy – zalety

Manicure hybrydowy to doskonałe rozwiązanie, jeśli zależy nam na bardzo trwałym kolorze, który nie będzie odpryskiwał. Żelowe lakiery, którymi wykonuje się ten zabieg są również doskonale nasycone pigmentami, dzięki czemu uzyskujemy efekt perfekcyjnie pokrytych kolorem paznokci, które nie mają żadnych smug ani przebarwień. Dodatkowo lakier żelowy ma zdolność do równomiernego rozlewania się na płytkę paznokcia, co daje wręcz perfekcyjny efekt.

Hybryda jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które z jednej strony chcą mieć gwarancję nieskazitelnie pięknych paznokci, a z drugiej nie mają zbyt wiele czasu na częste odwiedzanie kosmetyczki. Zazwyczaj taki zabieg wykonuje się co 3 tygodnie, gdy na paznokciach widać już wyraźny odrost. Hybrydę można polecić również tym osobom, które nie chcą przedłużać swoich naturalnych paznokci za pomocą tipsów czy żelu na formie. Wolą pokryć naturalną płytkę bardzo trwałym lakierem.

Co wchodzi w skład zabiegu?

Manicure hybrydowy to oczywiście nie tylko pokrycie paznokci żelowym lakierem utwardzanym w lampie. To również wycięcie skórek, nadanie paznokciom odpowiedniego kształtu i długości oraz nawilżenie skóry dłoni kremem bogatym w składniki odżywcze. W razie potrzeby można dodatkowo wykonać silnie regenerujący zabieg, czyli tzw. ciepłą parafinę na dłonie, który polecany jest przede wszystkim dla skóry bardzo zniszczonej i przesuszonej. Często wykonuje się go również w zimie w celach profilaktycznych, ponieważ jest to najtrudniejszy okres w roku dla naszych dłoni.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na manicure hybrydowy w salonie kosmetycznym J’adore. W tym miejscu każdy może liczyć nie tylko na wyjątkowo starannie wykonany manicure, ale również na szeroki wybór kolorów i zdobień. Pracujące w salonie manicurzystki posiadają duże doświadczenie w wykonywaniu nawet najbardziej fantazyjnych paznokci. Dowiedź się więcej z strony http://jadoreinstytut.com/manicure/

2018-03-14T03:23:32+00:0019 października 2017|Porady|