Strona główna » Blog » MAMY plany na rozwój!

MAMY plany na rozwój!

Mamy plany na rozwój! Zapraszamy na cykl warszatów dla mam – Inwestycja w siebie

FikuMikuCafé i Ziabaqlu prezentują CYKL KOBIECY – spotkania z ekspertami z różnych dziedzin. Program otwarty jest na tematy, które zainspirują, zmotywują inne kobiety do działań kreatywnych.

  • Czujesz się osamotniona po porodzie?
  • Chcesz spotkać się z innymi mamami i podzielić swoimi refleksjami?
  • Pragniesz się rozwijać i szukasz wsparcia i inspiracji?

Przedstawiamy pomysł na pierwsze wydarzenie z cyklu spotkań dla kobiet poszukujących rozwoju i dążących do samorealizacji. Wychodzimy naprzeciw mamom, które często w nowej roli życiowej potrzebują wsparcia i inspiracji.

Naszymi spotkaniami chcemy pokazać, że nie są osamotnione ze swoimi odczuciami, pragnieniami czy problemami. Doświadczone mamy, ciekawe osobowości, pełne energii i nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, poprowadzą kolejne wykłady, warsztaty i rozmowy w atmosferycznym otoczeniu FikuMikuCafé.

Pragniemy zbudować małą społeczność integrującą kobiety, mamy, które potrzebują wsparcia duchowego i rozwojowego. Na nasze spotkania można, a nawet trzeba, przychodzić z dziećmi, bo dla nich również przygotowaliśmy cały wachlarz ciekawych atrakcji.

Mamy mają swoje plany, a my pomagamy im je rozwinąć, tworzyć nowe i realizować w sposób wyjątkowy. Postanowiliśmy wykorzystać potencjał kobiet, doświadczonych i wykwalifikowanych w różnych dziedzinach.

Dzięki przeprowadzaniu warsztatów i spotkań w małych 20 osobowych grupach, będziemy mogli potraktować każdą mamę bardzo indywidualnie. W tym czasie większe szkraby będą się bawić w strefie zabaw, pod okiem naszego opiekuna.

Będziemy na bieżąco wydobywać z mam ich kreatywność i dopasowywać kolejne tematy wykładów do potrzeb i pomysłów samych uczestniczek.

2018-03-14T11:52:53+00:004 lutego 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: