Strona główna » Blog » Mama z dzieckiem, a tata na zakupach

Mama z dzieckiem, a tata na zakupach

Antropolog społeczny badający zachowania konsumenckie „zakupowiczów” – Paco Underhill uważa, że choć współcześni mężczyźni kupują rzeczy, których ich dziadkowie nie wzięliby do ręki, to mało który chodzi po sklepie z przyjemnością. Jeśli chciałabyś to zmienić, teraz masz wspaniałą okazję.

„Wracając z pracy kup mleko, chleb, pieluszki, puder…, jeszcze ten krem delikatny, co zwykle.”– Brzmi znajomo, jakbyś słyszała siebie? Tylko czy możesz być pewna, że do domu trafi właśnie to, czego się spodziewałaś? Jak więc uniknąć nieporozumień i uprzyjemnić mężowi rodzinne zakupy? Mamy na to odpowiedź. Najlepszym rozwiązaniem dla Twojego mężczyzny na zakupach jest dokładna lista zakupów. Pozwól mu ją mieć w telefonie komórkowym. Wystarczy, założyć konto w Listonic (listonic.com) i zainstalować darmową aplikację, a rodzinne zakupy staną się przyjemnością.

Listonic mężczyznom pomaga zapanować nad zakupami, a kobietom nad mężczyznami. Od teraz nie musisz dzwonić i podawać przez telefon, co jeszcze kupić. Wystarczy chwila przy komputerze lub z telefonem, aby dopisać produkty do wspólnej listy Listonic, a osoba chodząca po sklepie zobaczy zmiany natychmiast i kupi, co trzeba. Nie zgubi kartki z listą zakupów, nie pogubi się w smsach. Na każdej z list, nie tylko można dodawać produkty, ale też opisać je podając ilość, wagę czy cenę. Co więcej, jeśli właśnie znalazłaś w Internecie wspaniały przepis, nie musisz go przepisywać. Jednym kliknięciem możesz go zamienić na listę zakupów dostępną w telefonie. Listonic sam przypisze produkty do kategorii, które odpowiadają ułożeniu na sklepowych półkach, zgodnie z zasadą „mleko lubi się z serem, a jabłka z bananami”. Program zapamiętuje listy zakupów, co przydaje się przy powtarzalnych zakupach. Listonic jest łatwy w obsłudze i co ważne darmowy.

2018-03-14T10:19:30+00:0018 listopada 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: