zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » MaMa w Kinie Praha. Spotkanie z Jarkiem Żylińskim już 24 kwietnia

MaMa w Kinie Praha. Spotkanie z Jarkiem Żylińskim już 24 kwietnia

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha
stworzonego specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. 24 kwietnia gościem cyklu będzie psycholog dziecięcy Jarek Żyliński. Po spotkaniu odbędzie się projekcja filmu „Polowanie” w reżyserii Thomasa Vinterberga.

Podczas spotkania porozmawiamy o tym, jak zrozumienie potrzeb dziecka może się przełożyć na „skuteczne rodzicielstwo”, w którym dużo łatwiej osiągnąć porozumienie z dzieckiem. Mamy dowiedzą się co w wychowaniu daje nam rozumienie dziecka. Mamy poznają kilka prostych sposobów na zrozumienie dziecięcych potrzeb oraz praktyczne sposoby wykorzystania ich w wychowaniu swoich maleństw.

Jarek Żyliński: psycholog dziecięcy, ekspert ds. wychowania dzieci, autor audycji „psycholog Jarka Żylinskiego” w Radiu Bajka, psychoedukator, prowadzi zajęcia dla rodziców i dzieci, autor bloga: jarekzylinski.blox.pl.

Po spotkaniu zapraszamy na wybitny film w reżyserii Thomasa Vinterberga „Polowanie ” z Madsem Mikelsenem w roli głównej. „Polowanie ” – Niewinne kłamstwo małoletniej podopiecznej zmienia w piekło życie nauczyciela z prowincji. Mężczyzna staje się celem nagonki lokalnej społeczności, która z góry uznaje go winnym i postanawia na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość. Błyskotliwy thriller Thomasa Vinterberga, z poruszającą i zapadającą w pamięć rolą Madsa Mikkelsena, był jedną z największych sensacji ostatniej edycji MFF w Cannes, zdobywając trzy nagrody: dla najlepszego aktora, Jury Ekumenicznego oraz Vulcain Prize za zdjęcia Charlotte Bruus Christensen. „Polowanie” jest laureatem British Independent Film Award dla najlepszego filmu zagranicznego, Nagrody Publiczności MFF w Vancouver, zostało też nominowane do BAFTA w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny.

kolejne spotkanie 24.04_poz

2018-03-14T08:17:20+01:0023 kwietnia 2013|Kultura, Patronaty|

Może zainteresuje Cię również: