Strona główna » Blog » MaMa w Kinie Praha. Spotkanie z dr Maciejem Rogalą już 8 maja!

MaMa w Kinie Praha. Spotkanie z dr Maciejem Rogalą już 8 maja!

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha stworzonego specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. 8 maja gościem cyklu będzie dr Maciej Rogala. Po spotkaniu odbędzie się projekcja filmu „Imagine” w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego.

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha, stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. 8 maja gościem cyklu będzie dr Maciej Rogala i opowie o „Medycynie estetyczna w służbie młodej mamie i nie tylko”. Nowe trendy w utrzymaniu zdrowego ciała i ducha to kwestie nieodłącznie związane z zainteresowaniem każdej kobiety. Młode mamy będą mogły dowiedzieć się o najnowocześniejszych metodach zachowania zdrowia, młodzieńczego wyglądu i dobrego samopoczucia od jednego z najlepszych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce – dr Macieja Rogali. Dr Maciej Rogala, jako pionier ginekologii estetycznej w Polsce przedstawi młodym mamom metody radzenia sobie z typowymi kobiecymi dolegliwościami zarówno w zakresie dermatologicznym jak i ginekologicznym.

Po spotkaniu zapraszamy na pokaz filmu, który miał światową premierę na festiwalu w Toronto – „Imagine”, w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego

Imagine”– To wzruszająca i urzekająca zjawiskowymi zdjęciami Adama Bajerskiego historia Iana (Edward Hogg) charyzmatycznego instruktora niewidomych, który przybywa do prestiżowego ośrodka w Lizbonie, by uczyć młodych pacjentów trudnej sztuki orientacji w przestrzeni. Jego kontrowersyjne metody przyjmowane są przez podopiecznych początkowo z nieufnością, a potem z rosnącym entuzjazmem. Tymczasem największe zainteresowanie nauczyciela wzbudza piękna, zamknięta w sobie Ewa (Alexandra Maria Lara). Za sprawą niekonwencjonalnych wskazówek i ponadzmysłowej wrażliwości Iana, Ewa przezwycięży lęk i spróbuje samodzielnie postawić pierwsze kroki poza kliniką. Wkrótce przekona się, że w życiu każdy akt odwagi rodzi ryzyko, bez którego nie sposób poznać smaku wolności.

Cykl MaMa w Kinie Prahajest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej będzie przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali będą dostępne miejsce do przewijania, pieluchy oraz kosmetyki pielęgnacyjne. Dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany jest kącik, wyposażony w gry, zabawki i książki. Animatorki będą opiekować się dziećmi podczas oglądania filmu przez dorosłych.

Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu MaMa w Kinie Praha!

Plansza kolejne spotkanie 8 maja

2018-03-14T08:16:14+00:002 maja 2013|Kultura, Patronaty|