Strona główna » Blog » MaMa w Kinie Praha kolejne spotkanie już 3 kwietnia!

MaMa w Kinie Praha kolejne spotkanie już 3 kwietnia!

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha, stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. 3 kwietnia odbędzie się prezentacja olejku pielęgnacyjnego Bio Oil®. Po spotkaniu zapraszamy na film „Dzień Kobiet” w reżyserii Marii Sadowskiej.

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha, stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. 3 kwietnia odbędzie się prezentacja specjalistycznego olejku Bio-Oil® do pielęgnacji skóry Mam. Podczas spotkania Firma Cederro przedstawi Bio -Oil® specjalistyczny olejek do pielęgnacji skóry dotkniętej rozstępami, bliznami, nierównomiernym kolorytem, a także odwodnionej i przesuszonej. Poza prezentacją produktową skupimy się na tematyce pielęgnacji skóry w ciąży i po ciąży, z naciskiem na problem rozstępów.

Po spotkaniu zapraszamy na film Marii Sadowskiej „Dzień Kobiet” z Katarzyną Kwiatkowską w roli głównej.
Dzień Kobiet – Życie Haliny, pracownicy sieci handlowej „Motylek”, samotnie wychowującej córkę, zmienia się wraz z awansem na kierowniczkę sklepu. Wyższe stanowisko oznacza przywileje i większe wynagrodzenie, ale kobieta szybko przekona się, że cena, jaką przyjdzie jej zapłacić, jest bardzo wysoka. Kiedy korporacja przekroczy wszystkie granice, Halina rzuci jej wyzwanie, narażając się na brutalne konsekwencje. Właściciele sieci handlowej nie cofną się przed niczym, aby ukryć swoje brzydkie sekrety.

Cykl MaMa w Kinie Praha jest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej będzie przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali będą dostępne miejsce do przewijania, pieluchy oraz kosmetyki pielęgnacyjne. Dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany jest kącik, wyposażony w gry, zabawki, i książki. Animatorki będą opiekować się dziećmi podczas oglądania filmu przez dorosłych.

Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu MaMa w Kinie Praha!

3 kwietnia, środa
start godz. 11.00,
cena biletu: 12 zł

REZERWACJA BILETÓW:
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel. 22 343 03 10

WWW.KINOPRAHA.PL

mama_1920x1080_3kwietnia_2

 

2018-03-14T08:22:34+00:002 kwietnia 2013|Kultura, Patronaty, Świat Kobiet|