MaMa w Kinie Praha Kolejne spotkanie już 24 lipca!

Strona główna » Blog » MaMa w Kinie Praha Kolejne spotkanie już 24 lipca!

MaMa w Kinie Praha Kolejne spotkanie już 24 lipca!

Kino Praha, Fundacja MaMa, ebobas.pl oraz ModaiJa.Pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha

stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. W środę, 24 lipca zapraszamy na spotkanie z psycholog Justyną Święcicką zatytułowane „Zdolna bestia. Czy moje dziecko jest zdolne?”. Po spotkaniu zapraszamy na projekcję filmu „Wielkie wesele” w reżyserii Justina Zackhama.

Każde dziecko jest zdolne, każde ma w sobie jakiś talent. Na spotkaniu z psycholog Justyną Święcicką dowiemy się, jak poznać, czy dziecko jest szczególnie uzdolnione, w jakim kierunku i jak umiejętnie pokierować jego talentami. Zobaczymy, jak rozwijają się dzieci zdolne i poznamy ćwiczenia wspomagające rozwój kreatywności. Porozmawiamy też o odwiecznym sporze na temat tego, czy uzdolnienia są wrodzone, czy odpowiada za nie odpowiednie wychowanie i otoczenie.

Justyna Święcicka – psycholog w warszawskiej Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej UNIWERSYTET DLA RODZICÓW oraz w Centrum Informacyjno-Konsultacyjnym do Spraw Dzieci Zdolnych, autorka książek dla dzieci i poradników psychologicznych, a także tekstów w magazynach dla dzieci i młodzieży. Członek Rady Fundacji Cała Polska czyta dzieciom. Wykłada w Wyższej Szkole Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.
Po spotkaniu zapraszamy na projekcje filmu „Wielkie wesele ” w reżyserii Justina Zackhama.

● „Wielkie wesele” – Elle (Diane Keaton) i Don (Robert De Niro) Griffinowie nienawidzą się najbardziej na świecie. Gdyby mogli – rozszarpaliby się na strzępy! Teraz jednak będą musieli udawać najszczęśliwszą rodzinę pod słońcem. Na ślubie ich adoptowanego syna ma pojawić się głęboko wierząca Madonna Soto – biologiczna matka pana młodego. Jak uniknąć katastrofy? Nic prostszego – wystarczy nie zachowywać się jak zwykle, nie być sobą i zdobyć się na najbardziej fałszywe uśmiechy świata! Czy to będzie łatwe? Oczywiście, że nie! Ale może chociaż na zdjęciu uda się ładnie wyjść z rodziną.

Cykl MaMa w Kinie Praha jest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej będzie przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali będzie dostępne miejsce do przewijania, pieluchy oraz kosmetyki pielęgnacyjne. Dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany jest kącik, wyposażony w gry, zabawki i książki. Animatorki będą opiekować się dziećmi podczas oglądania filmu przez dorosłych.

Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu MaMa w Kinie Praha!

mama_1920x1080_2407

2018-03-14T08:04:09+00:0013 lipca 2013|Kultura, Patronaty|