Strona główna » Blog » MaMa w Kinie Praha. Kolejne spotkanie już 22 maja

MaMa w Kinie Praha. Kolejne spotkanie już 22 maja

mama_296x412_2205Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha stworzonego specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. 22 maja odbędzie się spotkanie z trenerem i coachem motywacji, Justyną Kwiatkowską z Pracowni Sukcesu. Po spotkaniu zapraszamy na projekcję filmu „Przelotni kochankowie” w reżyserii Pedro Almodóvara.

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha, stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. 22 maja odbędzie się spotkanie z trenerem i coachem motywacji, Justyną Kwiatkowską z Pracowni Sukcesu pt. „O celach i motywacji – mama wraca do pracy”. Poruszymy m.in. temat jak wykorzystać urlop macierzyński, aby znaleźć czas dla samej siebie; jak zadbać o własną sferę zawodową po to by bez stresu dla siebie i dla dziecka wrócić do pracy zawodowej. Porozmawiamy również o tym, jak stawiać sobie cele i gdzie szukać motywacji. Dodatkowo uczestniczki będą mogły wygrać darmową sesję coachingową w Pracowni Sukcesu.

Po spotkaniu zapraszamy na najnowszy film hiszpańskiego reżysera Pedro Almodóvara – „Przelotni kochankowie”.

Przelotni kochankowie” – Pedro Almodóvar wita na pokładzie lotu pasażerskiego z Madrytu do Meksyku! Z powodu technicznej usterki, bezpieczeństwo pasażerów znajdujących się na pokładzie zostaje zagrożone. Doświadczeni piloci robią wszystko, by znaleźć rozwiązanie tej trudnej sytuacji. Personel pokładowy bez reszty poświęca swe ciała i dusze, by w każdy możliwy sposób uprzyjemnić podróż pasażerom. Okazuje się, że życie w chmurach jest tak samo skomplikowane jak na ziemi, a przyczyny są zawsze te same: seks i śmierć. Na pokładzie samolotu poznajemy: nowożeńców wyruszających w podróż poślubną, królową plotkarskich magazynów, bezwzględnego biznesmena uciekającego z Hiszpanii przed policją oraz Don Juana próbującego rozstać się z jedną ze swoich kochanek. Każde z nich leci do Meksyku w określonym celu – by coś załatwić albo przed czymś uciec. Co musi się wydarzyć, by ta grupa nieznajomych wyznała sobie swoje tajemnice? Co musi się stać, by wszyscy – włącznie z pilotami – wyjawili najgłębiej skrywane pragnienia?

Cykl MaMa w Kinie Prahajest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej będzie przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali będzie dostępne miejsce do przewijania, pieluchy oraz kosmetyki pielęgnacyjne. Dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany jest kącik, wyposażony w gry, zabawki i książki. Animatorki będą opiekować się dziećmi podczas oglądania filmu przez dorosłych.

Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu MaMa w Kinie Praha!

2018-03-14T08:13:30+00:0013 maja 2013|Kultura, Patronaty|