Strona główna » Blog » MaMa w Kinie Praha Kolejne spotkanie już 19 czerwca

MaMa w Kinie Praha Kolejne spotkanie już 19 czerwca

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. 19 czerwca zapraszamy na Warsztaty Naturalnego Pieluszkowania. Po spotkaniu zapraszamy na projekcję filmu „Dziewczyna z szafy” w reżyserii Bodo Koxa.

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha, stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. 19 czerwca odbędą się Warsztaty Naturalnego Pieluszkowania z pieluszkarnia.pl. Zapraszamy rodziców poszukujących przyjaznych Dziecku i naturze rozwiązań. Czy nowoczesna pieluszka wielorazowa ma w ogóle coś wspólnego z tetrą i ceratką? Co jest mitem a co prawdą w całym Eko zamieszaniu? Jak znaleźć argumenty, by przekonać Partnera czy wspominającą horror tetry Babcię do wielorazowych pieluszek? Dlaczego pieluszkować naturalnie, znaczy pieluszkować zdrowo? Podczas warsztatów Mamy będą mogły dowiedzieć się wszystkiego o wielorazowych pieluszkach.

Warsztat poprowadzi Ewa Dumańska, eko pozytywnie nastawiona do życia mama czwórki dzieci. Od sześciu lat zaraża dobrymi pomysłami, w tym ideą wielorazowego pieluszkowania, Rodziców, których, na co dzień spotyka w www.Pieluszkarnia.pl

Po spotkaniu zapraszamy na projekcje filmu „Dziewczyna z szafy” w reżyserii Bodo Koxa.

Dziewczyna z szafy” – Nieszablonowa komedia o przyjaźni trójki samotników: zdolnego webmastera Jacka, jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog Magdy. Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek poprosi pewnego dnia sąsiadkę o opiekę nad bratem, nie podejrzewa nawet, że to nieoczekiwane spotkanie da początek głębokiej więzi dwojga zagubionych ludzi.

Cykl MaMa w Kinie Prahajest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej będzie przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali będzie dostępne miejsce do przewijania, pieluchy oraz kosmetyki pielęgnacyjne. Dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany jest kącik, wyposażony w gry, zabawki i książki. Animatorki będą opiekować się dziećmi podczas oglądania filmu przez dorosłych.

Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu MaMa w Kinie Praha!

Patronat Medialny: ModaiJa.Pl

mama_slider_1906

2018-03-14T08:08:28+00:0011 czerwca 2013|Kultura, Świat Kobiet|