zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Malinowa ofensywa, czyli nie daj się przeziębieniu!

Malinowa ofensywa, czyli nie daj się przeziębieniu!

Okres jesienno-zimowy to czas newralgiczny dla naszego organizmu, w tym czasie wyjątkowo podatnego na wszelkiego rodzaju infekcje i przeziębienia. Specyfikiem idealnym na tę porę roku są owocowe herbaty, które nie tylko doskonale rozgrzewają, lecz również dostarczają mocy witamin i minerałów. Prym wśród nich wiedzie herbata malinowa.

Herbata Malina z dziką różą POSTI to najlepsze rozwiązanie na jesienno-zimową rozgrzewkę. Przygotowana z wysokiej jakości suszu owocowego daje napar o głębokiej czerwonej barwie, orzeźwiającym aromacie i smaku soczystych, zbieranych w pełnym słońcu malin. Owocowa kompozycja przypadnie do gustu każdemu, również najmłodszym herbacianym smakoszom.

Malinowy smak zdrowia
Od stuleci już wiadomo, że jedną z najlepszych metod na przetrwanie jesieni i zimy w dobrej kondycji jest częste sięganie po środki naturalne, niosące ze sobą właściwości uodparniające i wzmacniające organizm. Jeśli wyłapiemy objawy odpowiednio wcześnie, możliwe, że uda nam się odpędzić chorobę bez sięgania po leki. Do takiej jesienno-zimowej diety warto włączyć na stałe herbatę Malina z dziką różą POSTI. Pełen zdrowia owocowy susz może stanowić pomoc w profilaktyce przeziębień oraz walce z ich pierwszymi oznakami. Napar z owoców malin i dzikiej róży stanowi naturalne, bogate źródło witaminy C, a także soli mineralnych i mikroelementów, działa też doskonale jako środek napotny, przydatny szczególnie w zwalczaniu stanów gorączkowych.

Co najważniejsze – napar herbaty Malina z dziką różą POSTI doskonale rozgrzewa oraz pozytywnie wpływa na samopoczucie, co stanowi wartość chyba najważniejszą w zimne i pozbawione światła słonecznego dni. Jednym słowem – warto zawsze mieć ją pod ręką, popijać jak najczęściej i oczywiście – częstować tych, na których zdrowiu zależy nam tak samo, jak na naszym.

Herbata Malinowa z dziką różą
Producent: POSTI
Cena: 3,20 zł

2018-03-14T10:18:11+01:0022 listopada 2011|Kuchnia, Zdrowie|

Może zainteresuje Cię również: