Strona główna » Blog » Małgorzata Socha polską Ellen Page

Małgorzata Socha polską Ellen Page

Aktorka debiutuje w dubbingu gry wideo jako Jodie Holmes
w grze 
Beyond: Dwie Dusze

Mam nadzieję, że graczom spodoba się polski dubbing. Dla nas, aktorów, ich zadowolenie to wyznacznik dobrze wykonanej pracy.”

Sony Computer Entertainment ma przyjemność poinformować, że Małgorzata Socha użyczyła głosu Jodie Holmes, głównej bohaterce gry Beyond: Dwie Dusze, granej przez nominowaną do Oscara Ellen Page. Polska aktorka dubbingując postać Jodie dołączyła do grona artystów, którzy wzięli udział w projekcie Lokalizacje 2.0., wprowadzonym w 2009 roku przez Sony Computer Entertainment Polska.

Małgorzata Socha, jedna z najbardziej znanych polskich aktorek filmowych i telewizyjnych, po raz pierwszy wzięła udział w nagraniu dubbingu gry, wcielając się w Jodie Holmes, główną bohaterkę najnowszej produkcji autorstwa twórców bestsellerowego Heavy Rain – studia Quantic Dream. Beyond: Dwie Dusze to wyjątkowy, interaktywny, psychologiczny thriller. Dzięki najnowszym technologiom, wykorzystano sceny filmowe z udziałem hollywoodzkich gwiazd – Ellen Page (Incepcja, Juno) jako Jodie Holmes oraz Willema Dafoe (Pluton, Spiderman) w roli Nathana Dawkinsa – rządowego naukowca, który opiekuje się dziewczyną i analizuje jej szczególny przypadek. Jodie i Nathan stanowią niesamowity duet, pomiędzy którym tworzy się unikalna więź. Gra aktorska Ellen i Willema to jedna z najbardziej niepowtarzalnych kreacji stworzonych na PlayStation 3.

Malgorzata_Socha_playstation_1

Jodie Holmes to młoda kobieta, która od dziecka była inna niż jej rówieśnicy. Bohaterka, dzięki psychicznej więzi z niewidzialną istotą o imieniu Aiden, została obdarzona nadnaturalnymi mocami. Dar ten zmienił jej życie na zawsze. „Cieszę się, że mogłam użyczyć głosu w grze wideo. Była to dla mnie niezwykła przygoda, ale również ogromne wyzwanie, ponieważ za pomocą głosu musiałam odzwierciedlić te same emocje, które Ellen Page zagrała w studiu w Paryżu.”– komentuje Małgorzata Socha.

Sony Computer Entertainment Polska zapraszając do współpracy Małgorzatę Sochę, kontynuuje projekt Lokalizacje 2.0, którego celem jest zapewnienie polskim użytkownikom najwyższej jakości korzystania z gier oraz usług PlayStation w języku polskim. Kwiecień 2013 został ogłoszony miesiącem z gwiazdami PlayStation, co oznacza, że w każdą środę miesiąca przedstawiony zostaje nowy bohater, który użycza swojego głosu postaci z nadchodzących produkcji na PlayStation 3. Już w kolejne środy, kolejne ogłoszenia.

Gra Beyond: Dwie Dusze ukaże się w październiku 2013 roku.

Malgorzata_Socha_playstation_2

2018-03-14T08:18:03+00:0020 kwietnia 2013|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: