Strona główna » Blog » Małgorzata Czudak kolekcja SS2012 Greysh

Małgorzata Czudak kolekcja SS2012 Greysh

Po raz kolejny Małgorzata Czudak przygotowuje wydarzenie łączące modę, design, life style.

Prezentacja najnowszej kolekcji SS2012 Greysh to projekt artystyczny, a doskonałym miejscem jego zaprezentowanie będzie studio Produkcja Artystyczna, w samym centrum Warszawy.

W najnowszej kolekcji poza ubraniami na wiosnę/lato zaprezentowane zostaną torby, specjalnie opracowane do kolekcji, dla osób aktywnie żyjących, buty przygotowane we współpracy z EMPE oraz biżuteria Doroty Kempko.

Koncepcja MC BRUNCH to nawiązanie do inspiracji, natury, pochmurnego nieba, prostoty, slow life’u, bêdzie to doskonały pretekst do małego relaksu, spotkania z osobami z branży, osobami ceniącymi nowe spojrzenie na modę, poszukującymi inspiracji, lubiącymi niekonwencjonalne rozwiązania.
To także okazja do porozmawiania o modzie, nowych projektach. MC BRUNCH to nowe doznania angażujące wszystkie zmysły, to także możliwość spróbowania nowych smaków, połączeń.

Termin: środa 22.02.2012, g.12.00 – ul.Hoża 51, Warszawa

MAŁGORZATA CZUDAK
PROJEKTANTA UBIORU, absolwentka AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH W Łodzi.
Razem z Iloną Majer, Rafałem Michalakiem tworzą od 1996 roku MMC STUDIO DESIGN. Współpracuje z firmami odzieżowymi, projektuje autorskie kolekcje ubioru.
Prowadzi PRACOWNIĘ PROJEKTOWANIA UBIORU na ASP w Łodzi wraz z Michałem Szulcem, z autorskim programem, jej studenci zdobywają wiele wyróżnień, nagród. Kieruje także Katedrą Ubioru łódzkiej ASP oraz koordynuje projekt Centrum Promocji Mody realizowany przy ASP.
Opracowuje teksty o modzie, tendencjach publikowane na łamach prasy branżowej, organizuje wykłady i seminaria dla studentów, firm.
W 2009 roku opublikowała „MC LODZ – SUBIEKTYWNY PRZEWODNIK PO ŁODZI”, który otrzymał II nagrodę w konkursie Złote Formaty organizowanym przy współpracy z magazynem ELLE, jako jedyne wydawnictwo promujące miasto Łódź.
W sezonie jesienno-zimowym przygotowała swoją pierwszą autorską kolekcję dla mężczyzn, która we fragmencie była prezentowana podczas gali otwarcia Fashion Week Poland w Hotelu Andel’s w maju 2011r. Sprzedaż kolekcji planowana jest na wrzesień/październik 2011. W czerwcu w warszawskim Soho Factory odbył się event promujący kolekcję.

2018-03-14T09:58:19+00:009 lutego 2012|Moda, Styl|