Strona główna » Blog » Maja Sablewska doradcą marki Rimmel!

Maja Sablewska doradcą marki Rimmel!

Firma COTY Polska oficjalnie potwierdziła, że Maja Sablewska została wybrana na doradcę wizerunku marki RIMMEL w Polsce. Zadaniem najsłynniejszej menadżerki w kraju będzie promowanie wolności w wyrażaniu siebie poprzez makijaż i popularyzacja stylu London Look w Polsce.

Jako doradca wizerunkowy marki Maja będzie m.in. brała udział w sesjach makijażowych i modowych w stylu London Look, pomoże wybierać odcienie kosmetyków RIMMEL, które będą wprowadzane do Polski. Maja będzie promować wolność w wyrażaniu siebie poprzez makijaż nawet na swoim blogu, na którym będzie pokazywać jak rozwija się styl London Look w Polsce, a także dzielić się swoją opinią na temat nowych kosmetyków RIMMEL i bieżącymi informacjami na swój temat.

Skąd taki wybór takiego właśnie doradcy? Według badań wykonanych dla COTY Polska przez Analytics and Insight, dział badań MEC w okresie kwiecień-czerwiec 2011, Maja Sablewska jest najbardziej dopasowaną polską gwiazdą do marki RIMMEL i stylu London Look. Blisko 70% kobiet w wieku 16-34 deklaruje, że podoba im się makijaż managerki, ponad 60% uważa, że Maja świetnie się ubiera, duża część z nich chce naśladować jej styl. Polska jest pierwszym krajem, w którym RIMMEL zdecydował się na wprowadzenie funkcji lokalnego doradcy wizerunkowego.

– W gronie znanych osób wspierających swoim wizerunkiem markę RIMMEL brakowało nam Polki, osoby, która tutaj na miejscu będzie promować London Look i wartości bliskie marce RIMMEL. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Mają Sablewską, ponieważ jest ona osobą, która nie tylko pięknie nosi makijaż, ale też wyznacza trendy, inspiruje i jak nikt inny zachęca Polki do tego, by były autentyczne i cieszyły się wolnością w wyrażaniu własnej osobowości. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie miała doskonałe efekty – mówi Agnieszka Majewska, dyrektor marketingu COTY Polska.

– Przyjęłam propozycję Rimmel, bo mamy wspólny cel – wolność w wyrażaniu siebie poprzez własne wartości i własny styl. Zawsze uważałam, że makijaż wiele o nas mówi, oczy są zwierciadłem duszy. Na własnym przykładzie przekonałam się, że jeśli posłuchamy serca, to wyrażenie siebie okaże się proste. Rimmel i ja chcemy poprzez współpracę zrealizować rzeczy, które są wartościowe i mają sens, rzeczy, które dają mi energię i sprawiają, że chcę robić coś nie tylko dla siebie. Cieszę się, że pracuję z marką, której kosmetyków na co dzień używam – mówi Maja Sablewska.

[nggallery id=1823]
2018-03-14T10:31:06+00:0013 września 2011|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: