Horoskop na 2011 rok2018-03-14T03:09:09+00:00

Baran (21.03-20.04) – znak – ogień, planeta Mars, dobry dzień –wtorek.
Aktywność, spontaniczność, agresywność, to najbardziej charakterystyczne cechy dla tego znaku.
Początek roku nie szykuje udanych przedsięwzięć. Z realizacją planów i zamierzeń warto poczekać do lipca. Szansę na powodzenie, wtedy właśnie będą zdecydowanie większe. Pojawią się tendencje do nadmiernego ryzykanctwa. A to, przy niezbyt sprzyjającej koniunkturze, grozi klęską. Trudny czas najlepiej przeczekać. Dobry okres na zawieranie nowych partnerskich i koleżeńskich związków. Skryte i zamknięte w sobie Barany przez najbliższe dwanaście miesięcy wykażą jeszcze większe skłonności do tłumienia emocji, szczególnie tych negatywnych. To może dość odczuwalnie odbić się na ich zdrowiu.

Byk (20.04-21.05) – znak – ogień, planeta Wenus, dobry dzień – piątek
Cechy szczególne to praktyczność, uczuciowość, często też wygodnictwo i chęć dominacji.
Rozważne i mocno stąpające po ziemi, w tym akurat roku wykażą skłonności do podejmowania nieprzemyślanych decyzji. Skutki mogą okazać się odczuwalne. Duża ostrożność zalecana głownie w sprawach finansowych. Szczególną uwagę należy zwrócić na inwestycje związane z domem. Mogą okazać się nietrafione. Z kupnem, czy generalnym remontem mieszkania lepiej, wiec poczekać. Mężczyźni urodzeni w tym znaku mogą wpaść w niezłe tarapaty, a to za sprawą nowo poznanych partnerek. Zanim więc zdecydują się na trwalszy związek warto baczniej przyjrzeć się nowej znajomości. Może bowiem okazać się, że czarująca i pełna wdzięku partnerka w rzeczywistości jest niezbyt sympatyczną w pożyciu sekutnicą.

Bliźnięta (22.05-21.06) – znak – powietrze, planeta Merkury, dobry dzień – środa
Cechy szczególne to ruchliwość, inteligencja, duża emocjonalność.
Dobry czas dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Szczęśliwa passa rozpocznie się już na początku roku. Przede wszystkim w sprawach zawodowych szansa na sukcesy. Uwidocznia się jednak skłonności do izolowania się od innych. Bliźniaki, jak nigdy dotąd, będą miały tendencje do spędzania większości czasu w domu. A w sprawach rodzinnych czeka je spokój i harmonia. Także sprawy finansowe nie przysporzą większych kłopotów. Trzeba będzie jednak nieco skorygować swoje zachowania. Skore do podejmowania pochopnych decyzji Bliźniaki tym razem mogą słono zapłacić za. to zapłacić. Może dać o sobie znać nadmierna nadpobudliwość.

Rak (22.06-22.07) – znak – woda, planeta- Księżyc Dobry dzień – poniedziałek
Cechy szczególne -duża wyobraźnia, uczuciowość, nadwrażliwość emocjonalna.
Pierwsza połowa roku szykuje sporo ciekawych i korzystnych niespodzianek. Dotyczyć one będą głównie spraw uczuciowych. Nadchodzi, więc pora na wyprostowanie partnerskich i rodzinnych związków i podreperowanie stanu swych kont. Los zafunduje Rakom wyjątkową skuteczność działania. Sukcesy pomogą zapomnieć o niedawnej jeszcze apatii i maraźmie. Druga polowa roku zapowiada się nieco mniej pomyślnie, szczególnie w stosunkach rodzinnych. Tragizowanie i nadmierna nerwowość mogą jedynie pogorszyć sytuację. .

Lew (23.07-23.08) – lew- znak –ogień, planeta – Słońce Dobry dzień – niedziela
Cechy szczególne – tworzenie, przewodzenie, energia, ambicja ale i pycha.
Ubiegły rok był dla wielu Lwów mało udany. Nie trudno się dziwić, że w nowy okres wkraczają zrezygnowane i przybite, z podkulonym ogonem. Zdruzgotane niedawnymi niepowodzeniami Lwy już na początku roku mają szansę zabłyśnięcia i to zarówno na polu zawodowym , jak i towarzyskim. Również sprawy finansowe ulegną poprawie. Na to jednak trzeba poczekać do września. Rozpoczęte wówczas inwestycje mają pełne szansę na powodzenie. A nowych, ciekawych propozycji nie zabraknie. Będzie to dobry okres na likwidowanie konfliktów, czy odświeżanie starych przyjaźni. Od połowy roku widoczna poprawa zdrowia i kondycji psychicznej. Jedyna skłonnością, która skutecznie może zatruć Lwom życie to tendencja do zamartwiania się , przeradzająca się nierzadko w czarnowidztwo.

Panna (24.08-23.09) – znak- ziemia, planeta – Merkury dobry dzień -środa.
Cechy szczególne – praktycyzm, analityczny umysł, błyskotliwość.
Dadzą o sobie znać zadawnione już problemy. Przed Pannami rok ciężkiej pracy. Los ostatnio szczególnie im nie sprzyjał. Panny czują się więc wykorzystywane, sfrustrowane i całkowicie bezradne. Skłonne do rezygnowania z własnego zdania tym razem, jednak wykażą się zdecydowaniem i chęcią do bardziej samodzielnych działań. W kwietniu przyjdzie odpowiedni czas, by stawić wszystkim, nawet tym zadawnionym problemom. Aktywność, tym razem ma szansę być doceniona i odpowiednio nagrodzona. Już od maja wszelkie wątpliwości, co do własnych możliwości ulotnią się bezpowrotnie. Wypatrywać można korzystnych protekcji i dobrych układów. Panny dojrzeją do podjęcia z nimi bliższej współpracy, czy bardziej przyjaznych układów. Może to być również początek nowych, udanych związków. Na przełomie września i października Panny mogą liczyć na dość widoczną poprawą swojej sytuacji finansowej.

Waga (24.09-23.10) – znak –powietrze, planeta – Wenus
Cechy szczególne – kreatywność duża emocjonalność, nadmierna podejrzliwość.
Rok intensywnych kontaktów i relacji. Nowe kontakty towarzyskie, jakich z pewnością nie zabraknie umożliwią na realizację najbardziej niewykonalnych zdawać by się mogło zamierzeń i planów. A szalonych pomysłów Wagom jak zwykle nie zabraknie. W pierwszej dekadzie roku sprawy rodzinne nie będą układały się najlepiej. Trzeba będzie nauczyć się kompromisowego rozwiązywania konfliktów. Forsowanie na siłę własnych racji może jedynie pogorszyć sytuację. Życie w wiecznym stresie może niekorzystnie odbić się na ich zdrowiu. W tym właśnie roku warto zdecydować się na odkładane zabiegi, czy kuracje. . Z pewnością przyniosą dobre efekty. Gwiezdne konstelacje przestrzegają również przed nieuczciwością. Sława zdobyta niezbyt czystymi środkami potrwa krótko. Szybko obróci się przeciwko, nie przebierającym w środkach, karierowiczom.

Skorpion ( 24.10 -23.11) – znak – wodny planety – Pluton, Mars, szczęśliwy dzień – wtorek
Cechy szczególne – intuicja, emocjonalność, skrytość, pamiętliwość.
Jest to bardzo ważny rok. Pierwsze miesiące nie zapowiadają większego przypływu gotówki. Z pewnością, jednak stare, zadawnione sprawy i problemy mają szansę na szczęśliwy finał. Uskrzydlone sukcesami Skorpiony znów wykazywać się będą dynamitową, wręcz aktywnością i chęcią do realizacji dawno zaniechanych zamierzeń. Już na początku roku pojawi się szansa na zawierania nowych przyjaźni i związków partnerskich. Świeżo upieczeni znajomi pomogą w odzyskaniu równowagi ducha. Wyleczą z pesymizmu. Skorpiony. staną się bardziej odporne na niepowodzenia i potencjalne straty. Jest to dobry czas na uporządkowanie rodzinnych stosunków, które do kwietnia pełne będą konfliktów i napięć.

Strzelec ( 24.11 – 22.12) – – znak –ognisty, planeta -Jowisz dobry dzień – czwartek
Cechy szczególne -intuicja, romantyczność, szczerość, energia.
Sprawy zawodowe nie zapowiadają się najlepiej, szczególnie w pierwszej połowie roku. Niezbyt skore do rezygnowania z własnych racji Strzelce, tym razem powinny wykazać się większą elastycznością i otwartością na poglądy innych. Warto również pamiętać o zasadzie „Nic na siłę”. Wraz z drobnymi niepowodzeniami czy konfliktami może pojawić się tendencja do zamykania się we własnym świecie iluzji. Brak aktywności i apatia z pewnością nie będą opłacalne. Warto przeczekać niezbyt dobry czas. Już w czerwcu, bowiem pojawi się szereg okazji do udanych działań. Nieporozumienia rodzinne znikną i to bez specjalnego udziału żadnej ze stron. We wrześniu czas na efekty swych całorocznych działań. Bilans z pewnością będzie dodatni. Czas jednak skończyć z malkontenctwem i wyszukiwaniem wyimaginowanych niepowodzeń i chorób.

Koziorożec (23.12-20.01) – znak – ziemia, planeta -Saturn dobry dzień -sobota
Cechy szczególne -realizm, konsekwencja, powaga, władczość ale i melancholia.
Rok rozpocznie się pomyślnie. Koziorożce emanować wręcz będą nowymi pomysłami i chęcią ich realizacji. Szansa na poprawę zawodowego statusu z pewnością zaistnieje. Dobry humor popsują im nieco konflikty i napięcia w związkach partnerskich. Wrodzony upór Koziorożców jeszcze bardziej się spotęguje. Mogą pojawić się skłonności do lekceważenia rad innych. Przekonane o własnej nieomylności zrażą do siebie najbliższych. Z reguły nieufne i zamknięte, staną się bardziej otwarte i komunikatywne. Koziorożce przekonają się, że wokół nich nie brakuje ludzi bezinteresownych i pomocnych. Nowe znajomości mogą okazać się pomocne w realizacji planów zawodowych. Wskazana jednak większa otwartość na problemy innych. Także nadmierne skupienie na sprawach finansowych może sprawić, że najbardziej nawet wypróbowani przyjaciele przestaną to tolerować.

Wodnik ( 21.01-19.02) – znak – powietrzny, planeta -Uran i Saturn Dobry dzień – sobota.
Cechy szczególne -ekscentryczność, potrzeba wolności.
To szczególnie ważny rok, zapowiadający pomyślne zmiany w sprawach zawodowych. Lubiące ruch i ciągłe zmiany Wodniki tym razem nie będą miały powodów do narzekań. Możliwości podróżowania i nawiązywania nowych, ciekawych kontaktów z pewnością im nie zabraknie. Warto jednak pamiętać, że zbytnia emocjonalność może niekorzystnie odbić się na ich zdrowiu. Już w czerwcu mogą pojawić sie kłopoty z układem krążenia. Domowa atmosfera zapowiada się mniej pomyślnie. W pierwszej dekadzie nie zbraknie rodzinnych konfliktów i związanego z nimi poczucia osamotnienia. Warto spokojnie przeczekać zły czas. Realne spojrzenie na swoje życie i sprawy pozwoli wypracować bardziej efektywną taktykę działania. Tym razem, bujające w obłokach, Wodniki będą musiały okiełznać swą wyobraźnię. Pochopne, zbyt raptowne działania przynosiły z reguły mierne efekty bywa, że rozczarowania. Czas wyciągnąć z tego właściwe wnioski Wodniki skłonne będą oceniać swych partnerów bardzo krytycznie, wyolbrzymiając nawet drobne wady. To grozi uczuciem osamotnienia i pustki.

Ryby ( 20.02-20.03) – znak – woda, planeta – Neptun i Jowisz dobry dzień – czwartek
Cechy szczególne – idealizm, marzycielstwo, intuicja.
Dobry czas na wyprostowanie spraw finansowych i urzędowych zapowiada się już na początku roku. W sferze zawodowej pierwsza połowa roku nie będzie tak sprzyjająca i korzystna. Rozczarowania i poczucie niedocenienia nie powinny, jednak zahamować aktywności, takiej pomimo wszystko. To bowiem może pogłębić kryzys. Warto obdarzyć swoich bliskich i przyjaciół nieco większym zaufaniem. Mogą okazać się pomocni w przetrwaniu trudnych chwil. W kwietniu przyjdzie czas na podbudowanie swojej pozycji. Wraz z tym powróci dobre samopoczucie. Wrodzona intuicja tym razem będzie zawodna. Wskazane, więc bardziej realne spojrzenie na otaczającą rzeczywistość. Pod koniec roku szykują się nieistotne z pozoru zamieszanie w stosunkach rodzinnych. Rozczarowane partnerami Ryby skłonne będą do zrywania związków, by za monet wejść w nowe bardziej ciekawe z pozoru układy.