Magdalena Kumorek ambasadorką klubu KOBIETY TO CZYTAJĄ!

Strona główna » Blog » Magdalena Kumorek ambasadorką klubu KOBIETY TO CZYTAJĄ!

Magdalena Kumorek ambasadorką klubu KOBIETY TO CZYTAJĄ!

Magdalena Kumorek widzom znana jest z ról w popularnym serialu „Przepis na życie” i filmie „Układ zamknięty„. Prywatnie aktorka uwielbia czytać i, choć mnóstwo czasu spędza na planie zdjęciowym, zawsze znajdzie chwilę na dobrą książkę. Magda Kumorek właśnie została twarzą klubu KOBIETY TO CZYTAJĄ! powołanego do życia przez markę Prószyński i S-ka.

Jak czytamy na stronie projektu (www.kobietyToCzytaja.pl), klub KOBIETY TO CZYTAJĄ! ma być pierwszym w Polsce, otwartym dla wszystkich kobiet dyskusyjnym klubem książki; miejscem, w którym czytelniczki będą mogły wymienić się opiniami o książkach (i nie tylko), dyskutować, dzielić się wrażeniami, recenzować, pytać, komentować, krytykować i inspirować. Punktem wyjścia do dyskusji będą wybrane tytuły z oferty wydawniczej Prószyńskiego i S-ki. Pierwszą książką, na której pojawiło się logo klubu KOBIETY TO CZYTAJĄ!, jest wydana właśnie nowa powieść Diane Chamberlain, „Zatoka o północy”. Kolejną klubową propozycją będzie „To, co zostało” – najnowsza powieść bestsellerowej amerykańskiej pisarki Jodi Picoult.

Twarzą klubu jest aktorka, Magdalena Kumorek. W Internecie można obejrzeć nagranie z jej wypowiedzią o książce „Zatoka o północy”, inaugurującej działalność klubu KOBIETY TO CZYTAJĄ!

Dla czytelniczek, które dołączą do klubu KOBIETY TO CZYTAJĄ! przewidziane są specjalne oferty, konkursy i klubowe gadżety. Więcej informacji na stronie www.kobietyToCzytaja.pl i www.facebook.com/klubKobietyToCzytaja

Magdalena Kumorek - ambasadorka logo_Kobiety-to-czytaja

2018-03-14T08:02:37+00:0013 sierpnia 2013|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: