zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Magda Hasiak Lookbook wiosna-lato 2012

Magda Hasiak Lookbook wiosna-lato 2012

Sezon wiosenno-letni w modzie, to zazwyczaj: mnogość barw, intensywne kolory i cała gama ciepłych kolorytów. Zimowe modele na sklepowych wieszakach powoli zastępowane są zwiewnymi i kolorowymi tkaninami. Wiosenne kolekcje mienią się barwami tęczy, ale jednak wiele kobiet poszukuje czegoś w bezpiecznych kolorach, co stanowić będzie doskonały element do ich spójnych stylizacji.

Takimi właśnie wyznacznikami kierowała się podczas tworzenia najnowszej kolekcji, projektantka Magda Hasiak, współtwórczyni poznańskiego kolektywu Selektornia.

To już druga kolekcja dla marki Selektornia firmowana nazwiskiem projektantki. Wcześniejsza kolekcja I move the city, spotkała się nie tylko z olbrzymim zainteresowaniem mediów, ale również przypadła do gustu znacznej części konsumentek. Tym samym aby przeskoczyć wysoko zawieszoną poprzeczkę Magda Hasiak w kolejnym sezonie musiała stworzyć naprawdę wyjątkowe modele. Przedstawiamy najnowszą kolekcję Magdy Hasiak na sezon wiosna/lato 2012!

Zależało mi na tym aby kobiety mogły zaoszczędzić swój czas. Codziennie zmagamy się z garderobą, zastanawiamy się czy dana bluzka będzie pasować do pracy, czy w tej spódnicy możemy wyjść na kolacje lub na zakupy? Tym samym moja kolekcja dedykowana jest kobietą, które cenią swój czas i w codziennej gonitwie starają się złapać go, jak najwięcej dla siebie – dodaje projektantka.

Uniwersalność kolekcji, to nie tylko bezpieczne kolory, które można łączyć ze sobą oraz z wiosenno- letnimi kolorami. Modele proponowane przez Magdę Hasiak można zarówno nosić na co dzień, specjalne okazje czy do pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z lookbook’iem wiosenno letniej kolekcji Magdy Hasiak.

[nggallery id=2528]

Website: www.magdahasiak.com
FanPage on Facebook: www.facebook.com/magdahasiak

2012-03-09T08:57:09+01:009 marca 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: