Strona główna » Blog » Magda Hasiak for Selektornia

Magda Hasiak for Selektornia

Poznańska projektantka, stylistka, współtwórczyni marki Selektornia. Swoje projekty adresuje do kobiet poszukujących niecodziennych rozwiązań w sferze ubioru. Jej kolekcje charakteryzuje zabawa geometrią oraz wielofunkcyjność form. Od dwóch sezonów projektuje pod własnym nazwiskiem.

Jak sama uważa: Pasja zawsze była na pierwszym miejscu – daje poczucie pewności siebie i realizacji marzeń. Możliwość wyboru drogi życiowej sprawiła, że jestem osobą, która samodzielne i kreatywnie kieruje swoim życiem i nie boi się nowych wyzwań. Zdobywanie doświadczenia zawsze ułatwiała mi wrodzona łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, umiejętność szukania rozwiązań

Sezon wiosenno-letni w modzie, to zazwyczaj: mnogość barw, intensywne kolory i cała gama ciepłych kolorytów. Zimowe modele na sklepowych wieszakach powoli zastępowane są zwiewnymi i kolorowymi tkaninami. Wiosenne kolekcje mienią się barwami tęczy, ale jednak wiele kobiet poszukuje czegoś w bezpiecznych kolorach, co stanowić będzie doskonały element do ich spójnych stylizacji.
Takimi właśnie wyznacznikami kierowała się podczas tworzenia najnowszej kolekcji, projektantka Magda Hasiak, współtwórczyni poznańskiego kolektywu Selektornia.

To już druga kolekcja dla marki Selektornia firmowana nazwiskiem projektantki. Wcześniejsza kolekcja I move the city, spotkała się nie tylko z olbrzymim zainteresowaniem mediów, ale również przypadła do gustu znacznej części konsumentek. Tym samym aby przeskoczyć wysoko zawieszoną poprzeczkę Magda Hasiak w kolejnym sezonie musiała stworzyć naprawdę wyjątkowe modele.
Zależało mi na tym aby kobiety mogły zaoszczędzić swój czas. Codziennie zmagamy się z garderobą, zastanawiamy się czy dana bluzka będzie pasować do pracy, czy w tej spódnicy możemy wyjść na kolacje lub na zakupy? Tym samym moja kolekcja dedykowana jest kobietą, które cenią swój czas i w codziennej gonitwie starają się złapać go, jak najwięcej dla siebie – dodaje projektantka.

Uniwersalność kolekcji, to nie tylko bezpieczne kolory, które można łączyć ze sobą oraz z wiosenno- letnimi kolorami. Modele proponowane przez Magdę Hasiak można zarówno nosić na co dzień, na specjalne okazje czy do pracy.

Kolekcja dostępna na stronie http://www.saltandpepper.pl/sklep/kobiety,ec/354,man//1,pageShowAll/

[nggallery id=4270]

Model: Chanel Muskała
Photo: Sebastian Zielinski
Makeup: Magdalena Truskaweczka
Hair: Łukasz Zaleski
Stylization/Designer: Magda Hasiak

[nggallery id=4271]

Modelka: Ewa Turecka
Hair: Łukasz Zaleski
Makeup: Agnieszka Nowak
Zdjęcia: Sebastian Zieliński
Projektant: Magda Hasiak

2018-03-14T08:28:45+00:0018 lutego 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: