stroje kąpielowe Tezenis

Maffashion wybrała stroje kąpielowe na lato. Zgadzasz się z jej wyborem?

Celebrytka wśród blogerek Maffashion wybrała swoje ulubione stroje kąpielowe na nadchodzący sezon. Pochodą z najnowszej kolekcji Tezenis, co raczej nie powinno dziwić, jako że Maffashion jest Ambasadorką tejze własnie marki.

Tegoroczna kolekcja strojów kąpielowych Tezenis to towarzyszące klasycznym odcieniom delikatne tkaniny i włókna przyciągające wzrok zaskakującym efektem, który wyróżnia nową kolekcję strojów kąpielowych: od jednoczęściowych – wciąż bardzo modnych – do trójkątnych bikini, aż po popularne opaski.

Owocowe wzory podkreślające śródziemnomorski wygląd czy zwierzęce nadruki w zdecydowanym, modnym stylu – są to motywy ożywiające nowe kolekcje strojów kąpielowych marki Tezenis. Dołączają do nich również dwukolorowe kontrasty, maxi lub mini motywy kwiatowe z eksplozją kolorów, a także stale obecne paski inspirowane stylem vintage.

W kampanii billboardowej Tezenis, Ambasadorka prezentuje najnowszą kolekcję strojów kąpielowych. Kampania wystartowała w największych miastach w Polsce oraz w mediach społecznościowych z początkiem czerwca. Kostiumy kąpielowe wybrane przez Maffashion pojawią się w sklepach Tezenis w całej Polsce oznaczone specjalną metką „Wybór Maffashion”.

A jeżeli jej wybór, to nie do końca Wasz wybór, zapoznajcie się i z naszymi propozycjami (poniżej).

Podziel się wiadomością:

Polecamy również