Strona główna » Blog » Madonna Smirnoff Nightlife Exchange Project

Madonna Smirnoff Nightlife Exchange Project

Światowa wokalistka nr 1 połączyła siły z marką wódki nr 1 na świecie w poszukiwaniu najbardziej wyjątkowych doświadczeń życia nocnego na całym globie.

Marka Smirnoff zainicjowała kolejną edycję Smirnoff Nightlife Exchange Project ze śmiałym celem – zaangażowania 10 milionów ludzi z 50 krajów w odkrywanie, dzielenie się i wymienianie najbardziej oryginalnymi doświadczeniami życia nocnego.

Smirnoff Nightlife Exchange Project to próba zebrania najbardziej unikalnych i interesujących pomysłów na życie nocne, a następnie skumulowania ich podczas jedynej w swoim rodzaju imprezy odbywającej się w ciągu tej samej nocy na całym świecie. W tym roku do programu włączyła się Madonna – Smirnoff Nightlife Exchange Project ma wyłonić najlepszego tancerza, który dołączy do zespołu podczas najbliższej trasy koncertowej Madonny.

Polska będzie uczestniczyć w programie po raz drugi. Szczegóły tegorocznej akcji Smirnoff Nightlife Exchange Project w Polsce, w tym konkursu dla tancerzy oraz zaangażowania w niego Madonny, zostaną ujawnione 7 września.

foto:PRNEWSWIRE

2018-03-14T10:37:40+00:0022 sierpnia 2011|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: