Strona główna » Blog » Madonna i Smirnoff we wspólnym projekcie!

Madonna i Smirnoff we wspólnym projekcie!

We wtorek, 27 marca, podczas imprezy MDNA RELEASE PARTY 2012 – BE THERE, marka Smirnoff Black zaprezentowała drink inspirowany nową płytą Madonny zatytułowaną MDNA. Intensywna zmysłowa czerwień truskawki i egzotyczny smak marakui oddaje charakter Madonny – artystki i kobiety sukcesu. Teraz MDNA można słuchać, delektując się NIGTHLIFE_DNA.

Nowy drink nosi nazwę inspirowaną najnowszą, dwunastą już płytą Madonny „MDNA”. Jego promocja zbiega się w czasie z wydaniem płyty albumu, którego oficjalna premiera miała miejsce w przeddzień MDNA RELEASE PARTY 2012 – BE THERE. „Nightlife” odnosi się z kolei do wielkiej globalnej akcji Smirnoff Nightlife Exchange Project mającej na celu zebranie i wielokulturową wymianę najciekawszych pomysłów na życie nocne. W to ogromne przedsięwzięcie zaangażowało się aż 10 milionów użytkowników Facebooka na całym świecie oraz sama Madonna, która w listopadzie zeszłego roku wybrała w ramach towarzyszącego akcji konkursu 23-letniego Lil Bucka z Memphis w USA, by jako tancerz towarzyszył jej w tegorocznej trasie koncertowej promującej „MDNA”.

W Nightlife_DNA dominują trzy przenikające się smaki owoców, z których każdy ma inną symbolikę. Pierwszym z nich jest soczysta truskawka, która nadaje napojowi czerwień tak intensywną, jak kolory okładki nowego albumu Madonny. Barwa ta odzwierciedla nie tylko silną osobowość wokalistki numer 1 na świecie, ale również jej zmysłową kobiecość.
Dla kontrastu słodycz truskawki symbolizującej niegdyś boginię Wenus zestawiono z cierpkością cytryny, co czyni smak bardziej intrygującym i nawiązuje do różnych artystycznych wcieleń Madonny.

Kolejnym składnikiem Nightlife_DNA jest marakuja, która na całym świecie rozpoznawana jest jako „owoc pasji”. Pasji, którą także Madonna przekuła w realny sukces, utrzymując się na szczycie list przebojów przez 3 dekady.
Całość dopełnia super premium wódka Smirnoff Black, odrobina wody gazowanej oraz kilka kostek lodu. Drink należy serwować w szklankach typu high ball.
Intensywnie czerwone Nightlife_DNA najlepiej smakuje na imprezie w połączeniu z… „MDNA” i najnowszymi hitami Madonny w rodzaju „Girl Gone Wild” czy „Give Me All Your Luvin”. Będzie można się o tym przekonać już niedługo na imprezach z cyklu The Night Is In Your Hands, które odbędą się w wybranych miastach Polski. Więcej informacji pod adresem: www.facebook.pl/TheNightIsInYourHands.

Drink Nightlife_DNA to kolejny efekt współpracy marki Smirnoff z Madonną. Stworzony przez polskich barmanów ma szansę zdobyć popularność w każdym z 50 krajów, w których realizowana była zeszłoroczna, druga edycja światowej akcji Smirnoff Nightlife Exchange Project.

Skład i proporcje MDNA:

15 ml puree mix Monin marakuja
20 ml puree mix Monin tuskawka
30 ml świeżego soku z cytryny
40 ml Smirnoff Black
Odrobina wody gazowanej
kostki lodu

 

 

[nggallery id=2583]
2018-03-14T09:51:17+00:0028 marca 2012|Gwiazdy, Kuchnia, Styl|

Może zainteresuje Cię również: