Strona główna » Blog » MADNEZZ – MADE IN HELL. Piekielnie kobieca kolekcja SS2018

MADNEZZ – MADE IN HELL. Piekielnie kobieca kolekcja SS2018

Najnowsza kolekcja MADNEZZ SS2018 Made in Hell powstała z uwielbienia do jakości i dbałości o każdy detal. Kroje są diabelsko kobiece i piekielnie perfekcyjne. Za każdym projektem kryje się historia – każda sukienka to inna #madgirl. Niektóre to ekstrawertyczki z piekła rodem, prawdziwe flirciary, inne są niezwykle tajemnicze i subtelne. Łączy je jedno – Wszystkie to w ‚100% silne babki’, takie jak klientki marki MADNEZZ.

 Madnezz to polska marka modowa tworząca ubrania dla młodych i niezależnych kobiet, które chcą czuć się kobieco każdego dnia. Założycielkami marki są dwie energiczne kobiety: Teresa – mama żywiołowych bliźniaków, z wykształcenia marketingowiec oraz Patrycja – absolwentka filologii angielskiej i dziennikarstwa, która w dzieciństwie zamiast bawić się lalkami, już projektowała swoje pierwsze prace. Wspólnie z innymi kobietami ‚na pokładzie’ tworzą #madnezzteam – młody zespół, w którym każda jednostka oddaje swoją osobowością i energią ducha filozofię marki – #madgirl

 Najnowsza kolekcja SS2018 skierowana jest do silnych kobiet działających w myśl zasady „Girl Power”. W każdy projekt i w każdą przygotowywaną przez #madnezzteam gotową sztukę włożone jest serce i czas całego kobiecego zespołu – dokładnie tak jakby miała być założona przez jedną z nich. Wszystkie projekty SS2018 są inne, każdy z nich opowiada coś innego. Legenda miejska głosi, że wszystkie posiadają bliżej nieokreślone właściwości magiczne — przyciągają, zniewalają, usidlają i zwalają z nóg.

 To, co wyróżnia tę kolekcję to nie tylko oryginalne kroje, ale wprowadzenie nowej jakości. Do tej pory marka szyła wyłącznie z polskiej dzianiny bawełnianej. W tym sezonie wprowadziła też polską wiskozę – niesamowicie miękką, świetnie pracującą w ruchu. Niezmienna pozostaje dbałość o szczegóły i jakość – lokalne szycie i krojenie. Dla osób, które nie są pewne rozmiaru, dziewczyny chętnie doradzają na podstawie podawanych wymiarów. Szycie odbywa się na bieżąco, więc nie jest problemem przygotowanie rozmiaru indywidualnego na specjalne zamówienie.

 Jeżeli szukacie oryginalnych rozwiązań podkreślających Waszą kobiecość, jednocześnie wygodnych i zachowujących miejski pazur, to na pewno w MADNEZZ znajdziecie coś dla siebie.

2018-06-20T10:44:56+00:0020 czerwca 2018|Moda|