zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Mactronic: świetlisty pomysł na Walentynki

Mactronic: świetlisty pomysł na Walentynki

Nowoczesna latarka może nie jest pierwszą rzeczą, która przychodzi nam na myśl, kiedy zaczynamy zastanawiać się nad idealnym prezentem na Walentynki. W ofercie firmy Mactronic pojawiło się jednak coś, co może zmienić ten stan rzeczy – zestaw dwóch latarek Nu Light (w kolorach: zdecydowanie męskim i zdecydowanie damskim) wyróżniających się eleganckim wzornictwem, niewielkimi rozmiarami i silnym światłem.

Podręczna – w tym przypadku w formie breloka, z wygodnym karabińczykiem – latarka jest czymś, co zdecydowanie warto mieć zawsze przy sobie, w kieszeni, torebce lub przy pasku. Potwierdzi to każdy, komu zdarzyło się kiedykolwiek szukać kluczyków do auta na ciemnym parkingu lub próbować trafić do drzwi w pomieszczeniu, w którym nagle zgasło światło.

Większość latarek ma to do siebie, że niespecjalnie pasują do standardowego kobiecego ekwipunku. Z nowym produktem firmy Mactronic jest zupełnie inaczej. Różowa latarka Nu Light to doskonale zaprojektowane (i wykonane) niewielkie źródło światła, dostępne w limitowanej różowej edycji z wygrawerowaną wstążeczką (producent, przekazując Federacji Amazonek w Polsce część dochodu z każdej sprzedanej sztuki, angażuje się w akcję walki z rakiem piersi). Ten niezwykle przydatny kobiecy gadżet, waży niewiele, a jego zakup powoduje, że przyczyniamy się do pomocy kobietom walczących z tą chorobą.

Odporna na wszelkie urazy i zalanie obudowa latarek Nu Light wykonana jest z duraluminium lotniczego, zaś dzięki zastosowaniu silnej i jednocześnie energooszczędnej diody LED bateria wystarcza nawet na 11 godzin stałego świecenia. Dodatkową zaletą są niewielkie rozmiary (niespełna 4 cm długości), mała waga (10 g) oraz wygodny karabińczyk.

Cena takiej latarki to ok. 24zł. Na Walentynki Mactronic przygotował specjalną ofertę, w ramach której dostępny jest zestaw dwóch latarek Nu Light – różowej dla Niej (model MX012L-PINK) i grafitowej dla Niego (model MX012L).
Szczegóły na stronie www.mactronic.pl

2018-03-14T09:58:56+01:006 lutego 2012|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: