Maciej Zień prześwietla modę

Pokaz  najnowszej kolekcji Macieja Zienia na jesień i zimę 2013,  odbył się w Soho Factory, a sama kolekcja nosi jakże sprytną i wygodną nazwę ”Rentgen”.

“Kolekcja nosi nazwę “Rentgen”, ponieważ postanowiłem prześwietlić swoją modę, to, co do tej pory zrobiłem. Dlatego też pojawił się skarabeusz, mój znak rozpoznawczy, oraz nawiązania do mody, którą tworzę od wielu lat. Stąd różnorodność tkanin i przypominająca rentgen koronka pokryta lateksem” – scharakteryzował swoją kolekcję Maciej Zień.

Nazwa i ideologia, jak już wspomnieliśmy wyjątkowo wygodna. Dzięki temu projektant o “takim” nazwisku może się prześlizgnąć po wybiegu z retrospektywną kolekcją, odcinającą kupony od znanych już fasonów, krojów i modeli. Niczym na listach przebojów, Zień pokazał, że kochamy to, co już znamy. Znamy Zienia, znamy czarno, biało, czerwone sukienki, luksusowy komfort, więc się zachwycamy i podziwiamy.

A najnowszą kolekcję Macieja Zienia podziwiali m.in.: Joanna Horodyńska, Łukasz Jemioł, Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski, Aneta Kręglicka, Mariusz Czerkawski, Tomasz Jacyków.

AkA
foto: partner pokazu Cisowianka Perlage

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz (prosimy nie podawać adresu witryny internetowej - komentarz nie zostanie wówczas opublikowany)