zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Luksusowe upominki świąteczne

Luksusowe upominki świąteczne

Zbliża się sezon na prezenty. Warto pomyśleć o uniwersalnym i eleganckim upominku dla najbliższych. Co kupić modystce, co biznesmenowi, a co nastolatkowi – w bogatej ofercie galanterii KRENIG znajdziemy mnóstwo pomysłów na prezenty pasujące do różnych gustów i charakterów.

Grudzień obfituje w okazje do wręczania sobie upominków. Pierwszy pretekst do tego stanowią Mikołajki, kolejny – długo wyczekiwana przez wszystkich i to bez wyjątku – Gwiazdka. Wtedy to pod choinką lądują mniejsze i większe – rozpalające wyobraźnię – pakunki. Już z początkiem listopada wiele osób zastanawia się co wybrać dla swoich bliskich, aby pod drzewkiem znaleźli oni upragnione przedmioty i tylko trafione podarunki.

Idealny pomysł na gustowny prezent stanowi galanteria skórzana. Kolekcje sygnowane marką KRENIG są na tyle różnorodne, że w jednej firmie można zaopatrzyć się w prezent dla kobiety, mężczyzny oraz młodzieży obydwu płci. Elegancką kobietę warto obdarować ekskluzywnym, klasycznym portfelem lub wizytownikiem z linii KRENIG Classic lub pięknym dwukolorowym portfelem albo etui z linii KRENIG Scarlet. Wymagającą koneserkę mody uszczęśliwi drobiazg z serii KRENIG Snake, wykonany ze skóry węża albo… płaszczki z linii Platine. Dla mężczyzny ceniącego klasykę można wybrać luksusowe etui lub portfel z linii El Dorado albo Classic.

Niezwykle zajętego biznesmena ucieszy biwuar lub organizer, ewentualnie torba na laptop lub pokrowiec na garnitur. Młodą dziewczynę zaskoczy i wprawi w dobry nastrój oryginalne etui lub portfel z barwnej serii pt. Rainbow.

Natomiast młody chłopak poszukujący nowoczesnego wzornictwa i niebanalnych rozwiązań zdobniczych z pewnością doceni portfel z linii KRENIG Young.

[nggallery id=3798]

2012-11-16T11:42:28+01:0016 listopada 2012|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: