zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Łukasz Jemioł zostaje w Manufakturze

Łukasz Jemioł zostaje w Manufakturze

Łukasz Jemioł najwyraźniej polubił Łódź, a Łódź polubiła jego linię Basic. Stąd decyzja znanego projektanta o przedłużeniu współpracy z Manufakturą. Jego pop-up shop zostanie w Łodzi jeszcze przez miesiąc – do końca stycznia.

Jego nazwisko znają wszyscy miłośnicy mody, a gwiazdy chętnie noszą jego kreacje. Od początku grudnia łodzianki nie muszą jeździć do stolicy, żeby kupić projekty z linii Łukasz Jemioł Basic, bo projektant otworzył w Manufakturze znikający butik, który miał działać do końca roku. Jednak ze względu na ogromne zainteresowanie projektami, Łukasz Jemioł zdecydował o pozostaniu w Łodzi na kolejny miesiąc.

Pop-up shop Łukasza Jemioła w Manufakturze proponuje projekty z najnowszej linii Łukasza Jemioła, Basic. Są one skierowane do tych, którzy cenią sobie wygodę, dobre krawiectwo i indywidualne spojrzenie na modę. Charakteryzują je proste linie i wysokiej jakości materiały. Modułowa forma kolekcji sprawia, że ubrania można dowolnie zestawiać, tworząc niepowtarzalne stylizacje. Znajdujemy tu modele dla niej i dla niego, czyli t-shirty, long sleeve, tuniki, sukienki, spódnice, spodnie, bluzy, a także płaszcze, kurtki, swetry, linię jeans oraz modele ubrań unisex.

Mieszczący się na pierwszym piętrze galerii handlowej Manufaktury (vis-a-vis salonu Empik) pop-up shop to także duża dawka designu. O koncepcję wnętrza i jego wystrój zadbały Dorota Kuć i Karina Snuszka z kolektywu Mood Design.

Jemiol otwarcie Lukasz Jemiol Lukasz Jemiol Basic Pop-up

2018-03-14T08:41:30+01:002 stycznia 2013|Biznes, Moda|

Może zainteresuje Cię również: