Strona główna » Blog » Lui Store – kochamy sukienki!

Lui Store – kochamy sukienki!

Sukienka to chyba najbardziej kobieca część stroju, a lato jest czasem, kiedy nosimy je najchętniej. Letnie sukienki są lekkie, zwiewne, więc wygodne, dodają uroku i lekkości. Sprawdzą się w upalny dzień, a w połączeniu z marynarką, wdziankiem będą alternatywą dla dżinsów i t-shirt’u w bardziej kapryśną pogodę.

Sukienka daje także ogrom możliwości do zabawy i eksperymentowania z modą. Zmiana butów, akcesoriów z dziennej sukienki momentalnie zrobi wieczorową kreację. Dołożenie sportowych butów do koronek i falbanek zmieni nas w przebojową, zabieganą kobietę, która po założeniu lekkich sandałków czy klapek, przemieni się w romantyczną i delikatną księżniczką.

Kochajmy sukienki, wybierajmy takie, które dają wiele możliwości stylizacji, są uszyte z dobrych materiałów i zachowają swoją niepowtarzalność przez kilka letnich sezonów.

Lui Store to butik, który oryginalne sukienki proponuje przez cały rok, gdyż właścicielka stawia na modę podkreślającą kobiecość. Tym niemniej, tegoroczna oferta przygotowana przez: Rixo London, 3.1 Philip Lim, Attico, Jonathan Simkhai, sprawi, że jeszcze bardziej pokochamy sukienki.

Lui Store to butik dla kobiet, które chcą wyglądać jak fashionistki z ulic Londynu, Paryża I Nowego Jorku, ale jednocześnie pragną podkreślić swoją kobiecość i oryginalność. Concept Store założyła w 2017 r. projektantka Luiza Kubis. Po studiach w Central Saint Martins i praktykach u renomowanych projektantów, postanowiła wprowadzić nieznane w Polsce marki na nasze ulice. Lui Store mieści się w Warszawie, przy ul. Mokotowskiej 26, prowadzi również sprzedaż internetową – www.lui-store.com

2018-07-09T08:16:04+00:009 lipca 2018|Moda|

Może zainteresuje Cię również: