Lui Store

Lui Store Akcesoria do włosów

Akcesoria do włosów to jeden z obowiązujących trendów w modzie na nadchodzące sezony. Nie wystarczy już modna fryzura i zadbane, zdrowe włosy, teraz trzeba coś na nich mieć ! W Lui Store, dodatki z tego segmentu były obecne od dawna, ale ostatnio pojawiło się wiele nowych produktów, które zapewne spodobają się amatorkom dopełniania stylizacji takim niebanalnym dodatkiem.

Butik Lui Store znany jest już z opasek na włosy. Trend na ten dodatek zaczął powracać na wybiegi kilka sezonów temu, dzięki projektantom takim jak np. Gucci czy Prada. Dzisiaj to absolutny must-have w szafie każdej fashionistki. Do tej pory w butiku, największą popularnością wśród opasek, cieszyły się klasyczna Cindy, szersza wersja wykonana z aksamitu i Kelly, jej nieco węższy odpowiednik. Obecnie do kolekcji dołączył model Carrie. Carrie powstała z inspiracji Orientem i wschodnimi turbanami, stąd piękne, ozdobne wiązanie na przepasce. Przepaski występują w stonowanych kolorach odcieni szarości, czerni, khaki. Są prostym dodatkiem, ale z pewnością dodadzą wysmakowania i kolorytu każdej stylizacji.

Kolejnym bardzo modnym gadżetem do włosów są gumki. Nie są to jednak standardowe frotki, ale piękne jedwabne gumki marki Moye. Ta młoda polska firma jest już rozpoznawalna w wielu krajach. Słynie z produkcji akcesoriów wykonanych wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Moye stawia na wygodę, komfort użytkowania i funkcjonalność formy. Gumki nie niszczą włosów, dobrze się na nich trzymają i pięknie wyglądają na długich, ale też nieco krótszych włosach. W Lui Store dostępne są dwa fasony, z ozdobnym wiązaniem lub bez. Oba wykonane z naturalnego jedwabiu w kolorach: beżowym, różowym, zielonym i brązowym.

Bardzo modnym trendem jest wiązanie kucyka za pomocą apaszki. Lui-Store oferuje bardzo szeroki wybór tych akcesoriów. Od momentu powstaniu concept-store, są dostępne jedwabne apaszki Lui z autorskim monogramem. Duży wybór apaszek oferuje także RIXO London, a od niedawna w ofercie są jedwabne apaszki Ora Studio w wielu bajecznie kolorowych wzorach. Wspomniana już wcześniej Moye proponuje stonowane kolorystycznie apaszki wykonane z połączenia jedwabiu z aksamitem.

Warto też zwrócić uwagę na szeroki wybór spinek i wsuwek, które pozwolą stworzyć piękną, kunsztowną fryzurę na każdą okazję.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również