zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Lubimy Was! Konkurs!

Lubimy Was! Konkurs!

Lubimy Was! To jeden z powodów, dla których chcemy jakoś specjalnie uhonorować nasze wierne Czytelniczki. I Czytelników, rzecz jasna, bo i Panowie chętnie odwiedzają nasz serwis!

Zbliża się – a może już panuje? – gorący okres przedświąteczny, kiedy to „wszyscy wszystkim ślą życzenia„, a nawet prezenty. To drugi powód, dla którego ModaiJa organizuje ten konkurs.

Obiecaliśmy również naszym Fanom w serwisie Facebook, że od czasu do czasu przygotujemy jakąś niespodziankę specjalnie dla Nich! Zawsze dotrzymujemy słowa, przed Wami pierwsza z serii niespodzianek – i to jest trzeci powód.

Ale tak naprawdę, jest jeden, najważniejszy powód: po prostu LUBIMY WAS! A Wy nas? Lubicie? Jeśli tak, czytajcie dalej. To do Was skierowany jest ten konkurs!

Konkurs

Aby wziąć udział w konkur­sie wystar­czy, że klikniesz w poniższy kciuk, a następnie polubisz nasz fanpage (o ile jeszcze tego nie zrobiłaś/nie zrobiłeś!)

Nagrody zostaną rozlosowane wśród wszys­t­kich fanów ModaiJa na Face­booku. Jeśli jeszcze nie jesteś naszą Fanką/Fanem, to nie zwlekaj i “polub” fanpage jeszcze dziś!

Nagrodami w konkursie są dwa zestawy oryginalnych, ręcznie robionych serwet z przędzy naturalnej! Większa – Serweta Pajęczynka – kwadrat o boku ok. 30 cm, w kolorze ciemnego brązu i mniejsza – Śnieżynka – o średnicy ok. 12 cm, kształtem przypominająca płatek śniegu, w kolorze żółtym.

 

 

Regulamin konkursu „Lubimy Was! Konkurs!”

Regulamin niniejszy określa zasady uczestnictwa w konkursie internetowym „Lubimy Was! Konkurs!” (zwanym dalej Konkursem) organizowanym przez portal ModaiJa.Pl (zwanym dalej Organizatorem).

 1. Konkurs rozpoczyna się 26 listopada 2011 r. i trwa do godz. 0:00 (czas UTC+1) 04 grudnia 2011 r. (włącznie).
 2.  W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie muszą być reprezentowane przez swoich rodziców, bądź opiekunów.
 3.  W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby widniejące na liście Fanów portalu ModaiJa.Pl na fanpage’u pod adresem http://www.facebook.com/modaija zarówno dotychczasowi, jak i Ci, którzy zdążą „polubić” fanpage Organizatora przed przed datą i godziną zakończenia Konkursu.
 4.  W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i współpracownicy kontraktowi portalu ModaiJa.Pl oraz pracownicy i współpracownicy kontraktowi Wydawcy, firmy Creative Elis Studio.
 5.  Ograniczenie to nie dotyczy współpracujących z serwisem szafiarek i blogerek, firm i instytucji, które Organizator traktuje w tym przypadku jak Użytkowniczki i Fanów.
 6.  Do 3 dni roboczych po zakończeniu Konkursu, Organizator opublikuje wyniki Konkursu na łamach portalu oraz na swoim fanpage’u w serwisie Facebook.
 7.  Nagroda będzie wysłana na adresy podane przez zwycięzców, z którymi skontaktuje się Organizator Konkursu.
 8.  Reklamacje dotyczące odbioru nagród lub innych elementów Konkursu można przesyłać w terminie 14 dni od dnia stwierdzenia przyczyny reklamacji na adres Organizatora.
 9.  Reklamacje nie zgłoszone w tym terminie nie będą przez Organizatora rozpatrywane.
 10.  Nagrody przepadają w sytuacji podania przez Uczestnika błędnych danych, co uniemożliwi kontakt z Uczestnikiem lub dostarczenie nagrody.
 11.  Biorąc udział w konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie unormowania zawarte w niniejszym Regulaminie oraz na umieszczenie swoich danych osobowych w adresowej bazie danych Organizatora oraz ich dalsze wykorzystanie i przetwarzanie w celach marketingowych.
 12.  W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy polskiego prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.

Zobacz również: konkurs dla naszych Milusińskich w serwisie Dzieci ModaiJa!

Wyniki konkursu:

w naszym konkursie „fanowskim” wylosowane zostały…………

Joanna Białecka oraz Ula P-cz

gratulujemy, nagrody już do Was ślemy!

2018-03-14T10:17:07+01:0026 listopada 2011|Konkursy, Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: