LOUS kolekcja NAVY SUMMER

Strona główna » Blog » LOUS kolekcja NAVY SUMMER

LOUS kolekcja NAVY SUMMER

Marka LOUS kontynuuje świętowanie piątych urodzin. Dla swoich klientek przygotowała kapsułową kolekcję Navy Summer. Granat to jeden z ulubionych kolorów klientek LOUS – dlatego cała kapsułowa kolekcja złożona jest z modeli tylko w kolorze granatowym!

 Marka LOUS powstała w 2012 roku i od początku swojego istnienia stawia w centrum świata współczesną kobietę, dla której LOUS stał się synonimem funkcjonalności, komfortu i niezobowiązującego stylu.

 Navy Summer to kolekcja monochromatyczna, w której LOUS stawia na granat. Kolor klasyczny, ponadczasowy, który pasuje do każdego typu urody. Granat kojarzy się z żeglugą i bezkresem oceanu, a co za tym idzie – wolnością, przestrzenią, szerokimi horyzontami. Po 5 latach LOUS czuje się swobodnie na polskim rynku mody, ale nie zmienia swojej filozofii. Dla marki istotne wciąż są związki z naturą, poddanie się jej cyklom, współistnienie. Po analogiach między światem roślin i ludzi w ROOTS oraz grą światła w LIGHTS, w NAVY przyszedł czas na zmierzenie się z żywiołem – wodą.

 Navy Summer to kolekcja idealna na sierpniową i wrześniową aurę. W jej skład wchodzą zarówno zmysłowe sukienki z odkrytymi ramionami i plecami (bestsellery tego lata!) oraz cieplejsze modele otulające sylwetkę w chłodniejsze wieczory – koniec lata wymaga uzupełnienia garderoby w cieplejsze ubrania.

 LOUS w swoich kolekcjach stawia na naturalne materiały. Modele zostały uszyte z naturalnej bawełny i wysokogatunkowej wiskozy, które to w połączeniu z formą ubrań nadają kobiecym sylwetkom wyjątkowy kształt i charakter.

Kolekcja jest dostępna w butiku marki przy ul. Nowogrodzkiej 44/14 w Warszawie oraz na lous.pl.

 Modelka: Magdalena Niegłos

Zdjęcia: Ola Golczyńska

 O LOUS Warsaw:

LOUS to nie tylko moda, to przede wszystkim sposób na życie. Misją marki jest celebracja codziennych rytuałów i nieustanne poszukiwanie Zen w wielkim mieście.

2017-08-10T08:42:09+00:00 10 sierpnia 2017|Moda|