zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » L’Oreal Paris partnerem strategicznym 37. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

L’Oreal Paris partnerem strategicznym 37. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

L’Oréal Paris został partnerem strategicznym oraz kreatorem makijażu i fryzur 37. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Zainspirowany kilkunastoletnim doświadczeniem wyniesionym z Festiwali w Cannes i Wenecji oraz Biennale w Berlinie, L’Oréal Paris już po raz drugi, zajmie się profesjonalną obsługą gwiazd, jak również zadba o odpowiednią oprawę gali finałowej.

Tak jak to ma miejsce w przypadku największych festiwali filmowych w Europie, z inicjatywy marki wejście do Teatru Muzycznego w Gdyni wyłożone zostanie czerwonym dywanem, skąd gwiazdy będą wychodzić na ceremonię rozdania nagród Złotych Lwów. Marka po raz drugi wręczy też nagrodę dla najbardziej stylowej aktorki. Co więcej, w dniu gali finałowej swoje drzwi otworzy Studio Koloru L’Oréal Paris dostępne dla wszystkich widzów festiwalu i mieszkańców miasta.

Tę słynną markę – eksperta ds. piękna – wiele łączy ze światem kina. L’Oréal Paris jest nie tylko od kilkunastu lat partnerem licznych festiwali filmowych, ale również na stałe, współpracuje z gwiazdami srebrnego ekranu największego światowego formatu. „Jesteśmy przekonani ze nasze rodzime święto kina zasługuje na oprawę godną Cannes. Jako kreator makijażu i fryzur – już po raz drugi – wraz ze sztabem profesjonalistów realizujemy naszą wspólną pasję do kina i piękna właśnie w Gdyni. Na potrzeby festiwalu stworzony zostanie profesjonalny backstage z zespołem doświadczonych makijażystek i stylistów fryzur, działający w taki sam sposób, jak zespół w Cannes” powiedziała Katarzyna Chaber, Dyrektor marketingu L’Oréal Paris.

37. Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni będzie też okazją do przedpremierowego pokazu limitowanej kolekcji kosmetyków do makijażu l`Or electric, której oficjalna premiera będzie miała miejsce podczas Festiwalu w Cannes. W dniu 12 maja podczas gali finałowej w Teatrze Muzycznym w Gdyni polskie gwiazdy zaprezentują się na czerwonym dywanie w makijażu wykonanym kosmetykami z najnowszej kolekcji. Dopiero kilka dni później na schodach Pałacu Festiwalowego w Cannes, pojawią się w makijażu l`Or electric wielkie gwiazdy kina, a jednocześnie ambasadorki marki L’Oréal Paris m.in. Jane Fonda, Eva Longoria, Milla Jovivich, Freida Pinto i Andy MacDowell.

W dniu poprzedzającym ceremonię rozdania Złotych Lwów, na tzw. Małej Gali, L’Oréal Paris wręczy, po raz drugi, stworzoną specjalnie na tę okazję, nagrodę dla Najbardziej stylowej aktorki. Jest ona wyrazem uznania dla niekwestionowanego stylu, na który składają się osobowość, charyzma, klasa oraz dokonania artystyczne. Przypomnijmy, że w zeszłym roku, jako pierwsza nagrodę otrzymała Magdalena Cielecka.
Tak jak w zeszłym roku stylizację polskich gwiazd na festiwalu w Gdyni dopełnią eleganckie suknie Macieja Zienia, na którego pokazach mody L’Oréal Paris już od 8 lat pełni rolę kreatora makijażu i fryzur.
W dniu gali finałowej przed Teatrem Muzycznym w Gdyni, stanie imponujące, ogólnodostępne Studio Koloru L’Oréal Paris, w którym ekipa profesjonalnych ekspertów, będzie udzielała bezpłatnych porad w zakresie doboru koloru włosów i makijażu, wszystkim chętnym mieszkańcom Trójmiasta i widzom festiwalu.


Więcej informacji nt. L’Oréal Paris znajdą Państwo na stronie: http://www.lorealparis.pl
Do zapoznania się z pełnym programem 37 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zapraszamy na stronę: http://www.fpff.pl

2018-03-14T09:44:22+01:008 maja 2012|Kosmetyki, Kultura|

Może zainteresuje Cię również: