LOFT37 w konkursie Ernst & Young Przedsiębiorca Roku

Strona główna » Blog » LOFT37 w konkursie Ernst & Young Przedsiębiorca Roku

LOFT37 w konkursie Ernst & Young Przedsiębiorca Roku

Jury Ernst & Young Przedsiębiorca Roku, pod przewodnictwem Jana Krzysztofa Bieleckiego, nominowało LOFT37 do finału tegorocznej edycji tego prestiżowego konkursu.

LOFT37 to dzieło projektantek Joanny Trepki i Pauliny Ady Kalińskiej. To pierwszy, polski koncept modowy, który umożliwia klientom samodzielne projektowanie butów. W LOFT37 można znaleźć zarówno modele damskie, jak i męskie. Buty produkowane są ręcznie, z włoskich skór i najwyższej jakości komponentów. Młode projektantki w każdej kolekcji wdrażają aktualne trendy, które w połączeniu z nutą szaleństwa tworzą unikalny charakter LOFT37. Oprócz butów proponują oryginalne, skórzane i oczywiście ręcznie szyte torby. Aktualnie LOFT37 to pięć butików w Polsce oraz sklep on-line, do którego spływają zamówienia z różnych stron świata.

Konkurs Ernst & Young Przedsiębiorca Roku wyróżnia najlepszych twórców firm i promuje polską przedsiębiorczość. Oceniając kandydatów, niezależne od EY grono jurorskie bierze pod uwagę m.in. takie kryteria jak przedsiębiorczość, strategia firmy, wyniki finansowe, działalność międzynarodowa, innowacyjność, relacje z pracownikami. Liczą się również kryteria pozaekonomiczne – pasja, determinacja, entuzjazm oraz dobra współpraca z otoczeniem społecznym.

LOFT37 nominowano w kategorii Nowy Biznes. Zwycięzców tegorocznej edycji poznamy podczas gali finałowej 23 listopada br.

Joanna Trepka i Paulina Ada Kalinska LOFT37

Joanna Trepka i Paulina Ada Kalińska LOFT37

loft37_16

2018-03-14T07:57:12+00:0023 października 2013|Biznes, Hot or Not|