LOFT37 najlepszym sklepem branży mody

Strona główna » Blog » LOFT37 najlepszym sklepem branży mody

LOFT37 najlepszym sklepem branży mody

Butik LOFT37 w centrum handlowym ARKADIA, funkcjonujący od zaledwie dwóch tygodni, został wyróżniony nagrodą Retail Marketing Awards.

Retail Marketing Awards to konkurs na najlepszy sklep branży modowej. Organizowany jest od 6 lat. Jego celem jest promocja innowacyjnych pomysłów w sprzedaży detalicznej. Jurorzy (specjaliści od visual merchandisingu i marketingu) oceniają zgłoszone sklepy pod względem innowacyjności, obsługi klienta, wyglądu sklepu, a także umiejętności korzystania z nowoczesnych narzędzi marketingowych. Wśród dotychczasowych laureatów konkursu znalazły się m.in. takie firmy, jak: Mohito, Reebok, Answear.com, YES, Camel Active, czy Henri Lloyd. W tym roku jury za najlepszy sklep branży mody uznało butik LOFT37.

O wystrój sklepów LOFT37 od początku do końca dba jedna z współwłaścicielek i projektantek marki Paulina Ada Kalińska, z wykształcenia malarka, która wcześniej zawodowo zajmowała się projektowaniem wnętrz. Dzięki niej każdy butik, a jest ich aktualnie pięć, ma swoją indywidualną duszę. Zgodne jest to z filozofią marki, która umożliwia klientom samodzielne projektowanie butów (w oparciu o modele bazowe). Klient sam decyduje o kolorze i fakturze skóry, może wybrać dodatki, a nawet wyhaftować swoje inicjały. Dzięki temu każda para butów LOFT37 może być zupełnie inna, mieć swoją historię i swoją własną duszę.

Retail Marketing Awards dla LOFT37 1 (m)

Retail Marketing Awards dla LOFT37 2 (m)

Retail Marketing Awards dla LOFT37 3 (m)

2018-03-14T07:55:42+00:0030 października 2013|Biznes|