Strona główna » Blog » Liv Tyler liże lody na plaży w Cannes

Liv Tyler liże lody na plaży w Cannes

Liv Tyler, do niedawna znana jako aktorka i córka wokalisty Aerosmith, ma już nowe zajęcie. Teraz gwiazda kręci… w branży spożywczej. Dokładniej – została Ambasadorką lodów. I tylko z tego powodu informujemy o jednej z wielu imprezek towarzyszących festiwalowi w Cannes.

W tym roku, podczas 66. Festiwalu Filmowego w Cannes z myślą o gwiazdach, dziennikarzach oraz fanach festiwalu marka Magnum na jednej z plaż tego filmowego miasta zaaranżowała specjalną strefę, która wieczorem zamienia się w miejsce spotkań towarzyskich i popremierowych imprez trwających do późnych godzin. Jak głoszą oficjalne materiały, „rozróżnienie dnia i nocy ściśle związane jest z charakterystycznymi nowymi smakami lodów Magnum, które tej wiosny pojawiły sie także na polskim rynku: BLACK – o smaku espresso, pobudza za dnia, natomiast PINK – o smaku Marc de Champagne, nawiązuje do wieczornej zabawy.”

Plażowa strefa Magnum Cannes miała nawet swoją premierę –  filmu Magnum pt. „A Short Film about Kissing„. W roli głównej występuje wspomniana Liv Tyler – nowa ambasadorka marki. Film utrzymany w romantycznym klimacie, w który idealnie wpasowuje się aktorka, został wyreżyserowany przez Wim’a Wenders’a – laureata Złotej Palmy, Złotego Lwa i nagrody BAFTA, twórcę takich filmów jak „Buena Vista Social Club„,” The Million Dollar Hotelczy „Pina”. Scenariusz jest wspólnym dziełem Liv Tyler i Wim’a Wendersa.

Warto dodać, iż wcześniej ambasadorkami marki były aktorki Eva Mendez, Eva Longoria, Rachel Bilson oraz aktor Benicio del Toro, a za reżyserię filmów odpowiedzialni byli m.in. Karl Lagerfeld i Bryan Singer.

Popremierowe imprezy swoją obecnością uświetnili reżyserzy oraz gwiazdy wyświetlanych w Cannes filmów. Na plaży Magnum lody lizały m.in.takie gwiazdy,jak  Bérénice Béjo, Tahar Rahim, Lea Seydou, Francois Ozon oraz Rebecca Zlotowski.

[nggallery id=4726]

2013-05-26T08:54:18+00:0026 maja 2013|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: