Strona główna » Blog » Liu Jo w Manufakturze

Liu Jo w Manufakturze

Włoska marka Liu Jo zadebiutowała w Łodzi. Od teraz łodzianki i shoppingowe turystki mogą tu znaleźć jeansy, bluzki czy sukienki reklamowane przez ikonę dekady Kate Moss.

Włoska marka Liu Jo znana jest już na całym świecie od Wielkiej Brytanii, przez Japonię po Emiraty Arabskich. Jej twarzą jest w tym sezonie ikona dekady Kate Moss. Kobieta Liu Jo jest dynamiczna, pewna siebie, uważna na zmiany w modzie, ale z pełną świadomością wolności w wyborze. Kolekcje Liu Jo to kombinacja klasycznej elegancji, nowoczesnych wzorów, ciekawych zestawień i wysokiej klasy wykonania. Do tej pory w Polsce ubrania Liu Jo można było kupić we Wrocławiu i w Warszawie. Teraz jest to możliwe także w Łodzi.

Młode, przebojowe, dynamiczne i kochające modę łodzianki na pewno znajdą tam coś dla siebie. Mogą odważnie poeksperymentować z fasonami i kolorystyką nie zapominając o oryginalnych dodatkach, dzięki których każda stylizacja będzie niepowtarzalna. Salon Liu Jo o powierzchni ponad 85 metrów kwadratowych, znajduje się na parterze w pobliżu głównego wejścia do galerii handlowej Manufaktury.
Data otwarcia: 27.06.2011

2018-03-14T10:59:14+00:0029 czerwca 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: