Listy do M.

27 stycznia padł pierwszy klaps na planie nowej fabuły produkcji TVN. Świąteczna w klimacie i pełna gwiazd historia nosić będzie tytuł „Listy do M.

W obsadzie znaleźli się m.in.: Piotr Adamczyk, Kasia Bujakiewicz, Agnieszka Dygant, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Paweł Małaszyński, Leonard Pietraszak, Maciej Stuhr, Beata Tyszkiewicz, Agnieszka Wagner, Julia Wróblewska oraz Kasia Zielińska.

„Listy do M.“ to 15 niezwykłych bohaterów i 5 wyjątkowych historii o zwykłych ludziach, którym w świąteczny, jakby nie było magiczny wigilijny dzień przydarzają się małe cuda. Znajdują miłość, przyjaźń, odwagę, rodzinę i w końcu siebie. Magia świąt połączy ze sobą ich losy zmieniając im życie nie tylko w ten dzień, ale już na zawsze.

„Chciałabym, żeby to był film ciepły i magiczny, żeby familijne kino, którego w Polsce jest mało, spodobało się widzom, żeby wychodząc z kina mieli uśmiech na twarzy i ciepło w sercach. Mamy ciekawy scenariusz i wyśmienitych aktorów, w nietuzinkowych rolach. Nasi bohaterowie będą rozśmieszać, wzruszać i inspirować, by pisać swoje listy do M. i uwierzyć, że w święta wszystko jest możliwe!” – powiedziała producentka filmu Iza Łopuch.

Kinowa premiera tytułu planowana jest na listopad tego roku.

[nggallery id=648]

foto:TVN/ Makufly

Podziel się wiadomością:

Polecamy również