ATLANTIC WORLDMASTER 1888 LUSSO

LIMITOWANE ZEGARKI ATLANTIC WORLDMASTER 1888 LUSSO

Worldmaster to kultowa seria zegarków szwajcarskiej marki Atlantic. W Polsce firma ta działa od początku lat 50. XX wieku i od tego czasu zyskała duże uznanie na naszym rynku – głównie właśnie za sprawą Worldmastera. Producent postanowił słusznie wzbogacić tę popularną i cenioną kolekcję tworząc nowe limitowane zegarki Atlantic Worldmaster 1888 Lusso Open Heart.

Limitowany zegarek Atlantic Worldmaster 1888 Lusso Open Heart to kunszt ponadczasowego, tradycyjnego wzornictwa. Zegarek przyciąga jednak uwagę zupełnie nowym rozwiązaniem. Na jego tarczy wprowadzono specjalne otwory ukazujące wyjątkowej urody, precyzyjnie wykonany mechanizm w tym poruszający się balans zegarka. Dla wielu pasjonatów zegarek jest przedmiotem, który ma własną duszę. Możliwość podziwiania jego „serca” ma w tym przypadku wielkie znaczenie. Zegarki open heart, czyli „zegarki z otwartym sercem” zawdzięczają swoją nazwę właśnie tej ażurowej tarczy, która nadaje im jednocześnie eleganckiego, prestiżowego wyglądu.

Najnowsze limitowane zegarki Altantic Worldmaster 1888 Lusso Open Heart to dwa modele z mechanizmem automatycznym i chyba najbardziej wyczekiwana nowość – ręcznie nakręcany zegarek mechaniczny. Oba rozwiązania mają swoich wielbicieli, dlatego producent podjął słuszną decyzję o stworzeniu obu wariantów.

Zegarek automatyczny dostępny jest w jasnej i ciemnej wersji. Atlantic 52757.41.61R to gustowny zegarek z przewagą  eleganckiej czerni,  która pięknie kontrastuje z kopertą w kolorze srebra. Wycięcie w tarczy odsłania mechanizm przy indeksie godziny 12-stej, a delikatne, wysmakowane wskazówki i indeksy pokryte złotą powłoką dopełniają całości. Atlantic 52757.41.21R to model z jasną tarczą i brązowym paskiem. Na tarczy umieszczono informacje, która nie pozostawia wątpliwości, że zegarek pochodzi z serii limitowanej – w tym przypadku uświetniającej ponad 125-letnie istnienie marki.

Mechaniczny zegarek Altantic Worldmaster 1888 Lusso Open Heart Mechanical o symbolu 52951.41.21R różni się nieco od swoich automatycznych kuzynów. Ze względu na inną budowę mechanizmu – stylowe wycięcie znalazło swoje miejsce po lewej stronie jasnej tarczy, w jej dolnej części umieszczono natomiast dodatkową mniejszą tarczę, spełniającą rolę sekundnika.

Zegarki limitowane z nowej kolekcji Atlantic są skierowane do mężczyzn, którzy lubią wyglądać szykownie i cenią sobie elegancję. Każdy model świetnie sprawdzi się jako zegarek do garnituru.  Będą znakomitym dodatkiem do stroju na spotkaniu biznesowym, w pracy, jak i uroczystym rodzinnym obiedzie.

Limitowane produkty mają to do siebie, że stanowią łakomy kąsek dla fanów danej marki. Posiadanie przedmiotu, który wydany został w ograniczonej liczbie egzemplarzy z pewnością podniesie nasz prestiż i poczucie elitarności  Każdy z nowych modeli Atlantic Worldmaster 1888 Lusso wydano w 888 numerowanych egzemplarzach. Do każdego z nich dołączane jest gustowne pudełko i certyfikat autentyczności. Warto wiedzieć, że zegarek promowany jest przez Krzysztofa Hołowczyca związanego z firmą Atlantic od 2007 roku. Popularny kierowca otrzymał model z numerem 001.

Wyjątkowe, limitowane zegarki Atlantic Worldmaster 1888 Lusso Open Heart mogą Państwo kupić za pośrednictwem serwisu http://www.zegarek.net/zegarki/atlantic/seria_limitowana.html

atlantic-worldmaster-lusso-52757_41_61r limitowany-atlantic-worldmaster-52757_41_21r

Podziel się wiadomością:

Polecamy również