Limitowana kolekcja Deichmann 6

Limitowana kolekcja Deichmann

Na miłośników oryginalnych butów czeka miła niespodzianka. Wraz z początkiem lutego w sklepie online firmy Deichmann pojawią się modele butów, które nie będą dostępne w stacjonarnych sklepach firmy. Już teraz możemy zobaczyć, co przygotowali dla nas projektanci marki.

Wprawdzie do wiosny jeszcze daleko, a zima trwa w najlepsze, ale wiosenno-letnie propozycje już pojawiają się w sklepach. W końcu buty to jeden z najważniejszych elementów każdej stylizacji. Modele dostępne w kolekcji online firmy Deichmann to wariacja na temat stylu i fasonu kobiecych szpilek, koturnów czy ultra modnych lordsów. W sklepie internetowym firmy znajdziemy zarówno propozycje stworzone z myślą o chodzeniu w nich co dzień, jak i te zarezerwowane na wieczorne wyjścia i szczególne okazje. W kolekcji pojawią się kluczowe trendy nadchodzącego sezonu, tj. szpiczaste czubki oraz metaliczne wykończenia, geometryczne formy, a także paski wokół kostki.

Kolekcja „Tylko online” obejmie ponad dwadzieścia modeli butów. Na początku lutego zobaczymy czternaście z nich, a do końca miesiąca wprowadzonych zostanie kolejne dziesięć. Wszystkie modele są marki Catwalk i wyróżniają się oryginalnym stylem oraz fasonami.

[nggallery id=4201]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również