Strona główna » Blog » Licencja na uwodzenie

Licencja na uwodzenie

Czerwone róże, pudełka czekoladek, pluszowe misie… Te nico banalne wyrazy miłości zyskują zupełnie nowego znaczenia w Dniu Zakochanych. Każda z nas pragnie by walentynkowy wieczór z ukochanym był niezwykły i wyjątkowy, nic tak jednak nie psuje naszego samopoczucia jak brak pomysłu na odpowiedni outfit.

Jedne z nas przywiązują do nich wiele wagi, inne traktują jak zwyczajny dzień, kiedy jednak otrzymujemy zaproszenie od ukochanego mężczyzny bądź przystojnego nieznajomego na wieczorne walentynkowe wyjście, wszystkie chcemy lśnić! I bez znaczenia jest fakt, czy miejscem spotkania jest elegancka restauracja, a w niej kolacja przy świecach czy też romantyczny seans w kinie.

Wybierając odpowiedni outfit postawmy na wygodę i klasykę. Nigdy nie wiadomo jaki jest plan na resztę wieczoru – jeśli okaże się, że jest to romantyczny spacer w świetle księżyca będziemy zmuszone wytrwać w, zapewne stylowym, lecz potwornie niewygodnym stroju do końca i słuchać romantycznych wyznań licząc pęcherze na stopach. Idealna będzie mała czarna bądź klasyczne rurki w zestawieniu z trendowym topem. Swój modowy zamysł wyraźmy w ekstrawaganckich dodatkach, które dodadzą szczypty pikanterii.
Ten wieczór będzie niezapomniany…

Martyna Pańczak

2018-03-14T11:52:35+00:004 lutego 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: