Strona główna » Blog » Levi’s na Fashion Designer Awards

Levi’s na Fashion Designer Awards

31 maja w Soho Factory odbyła się Gala Finałowa trzeciej edycji Fashion Designer Awards, na której poznaliśmy tegorocznych laureatów konkursu! Dodatkowo, zgromadzeni goście mogli zobaczyć propozycje Levi’s® na sezon jesień/zima 2011/12.

Jury, w którym zasiedli Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Socha, Lidia Popiel, Maciej Zień, Marcin Paprocki, Mariusz Brzozowski i honorowy przewodniczący Jury – portugalski projektant Ricardo Preto, zadecydowało, że zwyciężczynią trzeciej edycji Fashion Designer Awards została Małgorzata Skorupa. Laureatka lipiec spędzi na stypendium w Centrum Stylu Citroën w Paryżu, we wrześniu będzie zaś zdobywała doświadczenie w lizbońskim atelier Ricardo Preto. Po powrocie z Lizbony Małgosia dołączy do zespołu Levi’s®, gdzie rozpocznie staż w Levi Strauss Poland. Dzięki wygranej będzie mogła poznać rynek mody zarówno od momentu wyboru kolekcji, jak i strony biznesowej.

Oprócz prezentacji kolekcji finalistów, wieczór Fashion Designers Awards uświetnił pokaz marki Levi’s®. Na scenie zaprezentowana została najnowsza kolekcja marki na sezon jesień-zimę 2011. Pokaz był niezwykle energetyczny i entuzjastyczny. Na wybiegu królował oczywiście dżins i to pod różnymi postaciami. Od lekko industrialnych, ale kobiecych kombinezonów, koszul i modnych kurtek po szorty w stylu „boyfriend”, hitem z pewnością będą te w wydaniu sztruksowym. Nie mogło też zabraknąć skórzanych ramonesek, t-shirtów z kolorowymi nadrukami, koszul w kratę, ale też dziewczęcych sukienek.

Zobacz również: fotorelacja z gali finałowej Fashion Designer Awards 2011

[nggallery id=1233]

 

2018-03-14T11:09:09+00:007 czerwca 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: