Strona główna » Blog » Levi’s Fixie Bike!

Levi’s Fixie Bike!

Tej wiosny Levi’s® przenosi się do Kalifornii i zachęca do spełniania swojego “American Dream”, w związku z tym poświęca szczególną uwagę temu co w Kalifornii najlepsze i co stuprocentowo powstało w tym stanie! Właśnie dlatego Levi’s® zainspirował się popularnym już od jakiegoś czasu, ruchem miłośników Ostrego Koła, czyli miłośników najstarszego i najsłynniejszego roweru świata. Ten rowerowy ruch, zrodził się w rodzinnym mieście Levi’s® czyli San Francisco i bardzo szybko rozprzestrzenił się i znalazł swoich miłośników na całym świecie!

We współpracy z Unik Bike, belgijskim mistrzem odnawiania rowerów vintage, Fixerati, brukselskim sklepem specjalizującym się w wyszukiwaniu rzadko dostępnych części rowerowych oraz londyńskiej ekipie z Brothes Cycles znanej z produkcji świetnych jakościowo ram do rowerów, Levi’s® stworzył jedyny w swoim rodzaju, unikalny rower typu „Ostre Koło”- Fixie Bike. Levi’s® Fixie Bike jest odzwierciedleniem nowoczesnego rzemiosła, a tym samym ukazuje „Ostre Koło” w nowej odsłonie z wykorzystaniem kultowych detali nierozłącznych z marką Levi’s®.

Levi’s® Fixie Bike jest niepowtarzalnym, jedynym w swoim rodzaju rowerem, wyposażonym w starannie wybrane części, m.in. ręcznie wykonaną ramę Cycles Brothes, oryginalną czerwono-niebiesko-białą grafikę nawiązującą zarówno do kolorów amerykańskiej flagi, jak i odcieni, z którymi kojarzona jest marka Levi’®. Oprócz tego „levisowgo” charakteru nadają detale nawiązujące do dżinsu, oryginalne przeszycia i łuki charakterystyczne dla spodni Levi’s®. Z denimu wykonane są też siodełko i uchwyty kierownicy, dodatkowo ręcznie wykonane metalowe guziki, wszystko zaprojektowane tak aby odtworzyć autentyczny, oryginalny i nowoczesny styl Levi’s®

Ten ekskluzywny i niepowtarzalny model Fixie bike by Levi’s® może być Twój! Jest on główną nagrodą w konkursie zorganizowanym na Levi.com.

[nggallery id=738]

Wybieraj, udostępniaj i wygrywaj na fan page’u Levi’s®!!!
Na Levi.com i fan page’u Levi’s® Polska (www.facebook.com/LevisPoland) wystartował właśnie konkurs „Podziel się i wygraj!”. Zabawa jest totalnie prosta, wystarczy, że wybierzesz swoje ulubione zestawy Levi’s® z kolekcji wiosna-lato 2011 i podzielisz się nimi ze swoimi znajomymi na swoim profilu. Pamiętaj, że im większą ilością ulubionych zestawów dzielisz się ze swoimi znajomymi, tym większą masz szansę na wygranie niepowtarzalnego Ostrego Koła by Levi’s®.
Jeżeli jesteś fanem Levi’s® Polska i kochasz miejskie rowerowe historie oraz rowerowe eksplorowanie miasta wejdź na www.facebook.com/LevisPoland lub levi.com dowiedz się więcej o konkursie i nie przestawaj dzielić się swoimi typami Levi’s® na swoim profilu!
Nie możesz przegapić tej szansy! Oprócz super rowerów do wygrania kupony na ciuchy Levi’s®! (do zrealizowania w sklepie internetowym).

2011-11-11T13:44:53+00:0019 lutego 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: