Levi's Curve ID kolekcja wiosna-lato 2012 - ModaiJa

Levi’s Curve ID kolekcja wiosna-lato 2012

Strona główna » Blog » Levi’s Curve ID kolekcja wiosna-lato 2012

Levi’s Curve ID kolekcja wiosna-lato 2012

Ten sezon należy do Levi’s® Curve ID o nowej długości Ankle Skinny dostępnych w świeżych, wiosennych barwach

Tej wiosny Levi’s® wzbogaca popularną kobiecą linię Levi’s® Curve ID o nowe kroje, tkaniny i wykończenia. Nowością w tym sezonie są niezwykle dziewczęce, nowe dżinsy w totalnie wiosennych odcieniach o oryginalnej długości przed kostkę. Levi’s® Curve ID to idealnie dopasowane dżinsy, zaprojektowane według rewolucyjnego systemu krojów opartego na kształtach kobiecego ciała, a nie rozmiarze.

Zgodnie z wynikami badań prowadzonymi przez firmę Levi Strauss & Co., dżinsy są trzecim, najtrudniejszym dla kobiet jeśli chodzi o zakup elementem garderoby. Większy problem z doborem do swoich kształtów i zakupem kobiety mają jedynie z kostiumami kąpielowymi i biustonoszami.

“Levi’s® Curve ID to naprawdę dżinsy dla nas. Wychodzimy z założenia, że to dżinsy powinny być zaprojektowane dla kobiet, a nie kobieta zaprojektowana dla konkretnej pary dżinsów” – mówi Katarzyna Węsławowicz Brand Communication Manager Eastern Europe. “Gdyby matka natura nie lubiła krągłości, świat byłby płaski. System Levi’s® Curve ID obejmuje wszystkie typy kobiecych krągłości, bez względu czy nosisz rozmiar 25 czy 35”. – dodaje Katarzyna Węsławowicz.

Nowe kroje, wykończenia i kolory.
Wiosenna kolekcja Levi’s® Curve ID 2012 to przede wszystkim szeroki wybór niezwykle innowacyjnych i modnych wykończeń, krojów i kolorów – od jasnego indygo przez pomidorową czerwień, jaskrawy koral, aż po nieco bardziej klasyczne barwy, o delikatnie znoszonym looku. Wszystkie warianty wykończeń dostępne są w obu wersjach – klasycznej i tej unowocześnionej – Ankle Skinny. Nowa długość, czyli rurki przed kostkę to absolutny “must have” sezonu.

System dopasowania Levi’s® Curve ID
W odróżnieniu do innych marek, Levi’s® Curve ID wykorzystuje unikalny system dopasowania spodni oparty na kształtach i proporcjach kobiecego ciała, nie rozmiarach. Projektanci marki Levi’s® przestudiowali ponad 60 000 skanów 3D kobiecego ciała dla stworzenia unikalnych krojów opartych na różnicach pomiędzy miarą kobiecych bioder i pośladków – im większa różnica, tym bardziej zaokrąglone ciało:

Slight Curve – zaprojektowane dla kobiet o prostej sylwetce
Slight Curve został zaprojektowany by podkreślać kobiecą talię, uwypuklając jednocześnie jej kształty. Jeśli spodnie zazwyczaj leżą dobrze na biodrach i udach, ale są zbyt luźne w talii, kobieta powinna spróbować krój Slight Curve.

Demi Curve – zaprojektowane dla kobiet o równych proporcjach
Demi Curve zostało zaprojektowane tak, by spłaszczać delikatnie kobiecą talię i wysmuklać krągłości bioder. Jeśli dżinsy zazwyczaj leżą dobrze w talii, ale nie podkreślają figury, kobieta powinna spróbować kroju Demi Curve.

Bold Curve – zaprojektowane na cześć prawdziwych krągłości
Bold Curve zostały zaprojektowane tak, by leżeć idealnie w talii – bez zbędnego odstawania i zwijania się. Jeśli dżinsy zazwyczaj leżą dobrze na biodrach i udach, ale z tyłu tworzy się przerwa i spodnie odstają, kobieta powinna przymierzyć krój Bold Curve.

Supreme Curve – zaprojektowane dla kobiet o najbardziej zaokrąglonych kształtach (dostępne tylko na wybranych rynkach)
Supreme Curve zostały zaprojektowane w ten sposób, że z przodu ich stan jest niższy, podczas gdy z tyłu zakrywa większą część pleców niż w przypadku tradycyjnych krojów, co niezwykle poprawia kształt bardziej zaokrąglonej sylwetki. Jeśli spodnie zazwyczaj leżą dobrze na biodrach, ale talia jest z tyłu zbyt nisko, kobieta powinna spróbować krój Supreme Curve.

[nggallery id=2464]

Kolekcja Levi’s® Curve ID dostępna jest w salonach marki na całym świecie. W każdym salonie można skorzystać
z pomocy przeszkolonego w dziedzinie krojów eksperta, który zmierzy każdą kobietę, identyfikując jej Levi’s® Curve ID
i pomagając dobrać idealne dżinsy dopasowane do typu jej sylwetki i stylu. Swój typ sylwetki możesz również rozpoznać przeglądając galerię kobiet mierzących spodnie z danego kroju odwiedzając interaktywną wirtualną przymierzalnię na eu.levi.com. Tutaj możesz również dowiedzieć się więcej na temat hasła Levi’s® Curve ID ”Liczy się kształt nie rozmiar”.
Levi’s® Curve ID Anke Skinny dostępne w wybranych sklepach Levi’s®.

2012-02-17T09:03:21+00:00 17 lutego 2012|Moda|