Strona główna » Blog » Letni lookbook HOUSE

Letni lookbook HOUSE

W swoim najnowszym, letnim lookbooku marka HOUSE bawi się soczystymi, wakacyjnymi kolorami. Wykorzystuje do tego nie tylko prezentowaną letnią kolekcję, ale i niezwykłe fotografie Yulki Wilam oraz równie wyjątkową scenografię, zamieniając lookbook w artystyczne przedsięwzięcie.

W letnim lookbooku HOUSE postanowił zaprezentować najnowszą kolekcję w nietypowy sposób. Znalazły się w nim zdjęcia autorstwa Yulki Wilam (yulkawilam.tumblr.com), młodziutkiej artystki, nazywanej często objawieniem polskiej fotografii, z którą HOUSE współpracuje już po raz kolejny. W lookbookowej odsłonie, której produkcją zajęła się agencja AFPHOTO, jej fotografie zostały idealnie dopełnione unikalną, geometryczną, neonowo-transparentną scenografią projektu Elwiry Rutkowskiej. Całość, przepuszczona przez ciepły, słoneczny filtr, stworzyła ulotny, letni klimat eksplodujący soczystymi kolorami, który jest idealnym tłem dla odważnych, wakacyjnych stylizacji HOUSE.

W letniej kolekcji HOUSE dominują typowo wakacyjne kolory i fasony, zainspirowane tropikami, kalifornijskimi plażami i stylem surferskim. Znajdziemy w niej przede wszystkim szorty, topy i nieodzowne latem bikini. A jako że lato to sezon muzycznych festiwali, w kolekcji znalazły się również luźne i jednocześnie supermodne, typowo „festiwalowe” zestawienia z dodatkiem denimu, wzorów etnicznych i motywu nieśmiertelnej amerykańskiej flagi.

W męskim lookbooku wyróżniają się letnie trendy kolekcji – motywy marynarskie lub hawajskie w stylu retro, wypłowiałe od słońca kolory i wyblakłe, vintage’owe fotonadruki, inspirowane kultowym stylem surferów z Venice Beach. Do tego marka dorzuca również szczyptę lat 80. w postaci zgeometryzowanych grafik i neonowych kolorów.

Ubrania prezentowane w letnim lookbooku HOUSE dostępne są w salonach marki w całej Polsce.

[nggallery id=4508]

2013-04-15T09:41:01+00:0015 kwietnia 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: