Strona główna » Blog » Lekko, wygodnie i naturalnie – płaskie sandały Nessi

Lekko, wygodnie i naturalnie – płaskie sandały Nessi

Czas wakacji i urlopów w naturalny sposób wymusza na nas zakup butów, w których nasze stopy poczują się komfortowo, lekko i wygodnie. Sandały, bo tym rodzaju obuwia mowa, powinny spełniać wszystkie powyższe kryteria.

Idealnie, jeśli jeszcze pięknie eksponują stopę. Często kilka zgrabnie zaprojektowanych paseczków potrafi uczynić cuda, co jest niezmiernie ważne, bo to właśnie w sandałach pokonujemy najwięcej kilometrów podczas urlopowych spacerów, długich wycieczek, w drodze na plażę lub choćby z hotelowego asenu do baru w zagranicznych kurortach.

Podczas tegorocznego lata modna jest sportowa elegancji, kolorowe modele z gumy oraz skórzana klasyka. Polecamy ostatnią kategorię, która sprawi, że nasze stopy nabiorą lekkości, będą oddychały, tym samym unikniemy tworzenia się bolesnych pęcherzy.

Powszechnie wiadomo, że klasyka to domena marki obuwniczej Nessi, której kolekcja płaskich sandałów spełnia wszystkie wyżej opisane kryteria. Wybór modeli i kolorów jest duży, zatem nie pozostaje nic innego, jak tylko udać się do sklepu.

Ciekawostka: W butach z kolekcji na lato wystąpi prowadząca XVI Galę Moda&Styl – Dorota Rojek.

http://nessi.com.pl/sklepy-nessi/
http://nessi.com.pl/showroom/?id=sandaly-plaskie-klapki
www.facebook.nessi.com.pl

2018-03-14T09:37:45+00:0030 maja 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: