Strona główna » Blog » „Lekcja Stylu” w Centrum Medycyny Estetycznej Estetic-Line

„Lekcja Stylu” w Centrum Medycyny Estetycznej Estetic-Line

7 czerwca w Centrum Medycyny Estetycznej Estetic-Line w Sosnowcu odbyło się wyjątkowe spotkanie ze specjalistami z zakresu zdrowia, mody i urody.

Prezes Estetic-Line – Aneta Franczak Drygalska zaprosiła stylistkę – Agnieszkę Rokosę von Zechfelden, wizażystkę – Zuzannę Zakrzewską, dietetyka – Ewę Lewandowską oraz kosmetologa – Monikę Juszczyk.

Opowiedziały m.in. o tym jak można poprzez zwiększenie świadomości w zakresie dbania o siebie, czerpać radość z bycia we własnej skórze i odnaleźć swój niepowtarzalny styl. Dla ponad 100 gości każdy ze specjalistów był również dostępny podczas indywidualnych konsultacji Wylosowano 3 nagrody z zakresu medycyny estetycznej o wartości 1000 zł każda oraz nagrodę specjalną – uszytą na miarę, wybraną kreację projektu Teresy Pazucci.

To już drugie tego typu spotkanie w Estetic-Line. Pierwsze odbyło się pod koniec ubiegłego roku w ramach akcji społecznej, zainicjowanej przez Ilonę Felicjańską – “Pamiętaj o samokontroli”.

„Jestem dumna, że Estetic-Line to nie tylko gabinety, w których możemy zadbać o swoją powierzchowność. Zawsze marzyłam, żeby stworzyć miejsce, w którym będę mogła gościć wyjątkowe osobowości, które mogą być inspiracją dla innych”. – mówiła na spotkaniu Aneta Franczak Drygalska.

[nggallery id=4794]

2013-06-11T09:37:59+00:0011 czerwca 2013|Świat Kobiet, Uroda|