Strona główna » Blog » Leghunter rusza na łowy! Gatta szuka najpiękniejszych kobiecych nóg w Polsce!

Leghunter rusza na łowy! Gatta szuka najpiękniejszych kobiecych nóg w Polsce!

Leghunter Day to ogólnopolska akcja organizowana przez markę Gatta. W sobotę 28 kwietnia w godzinach 12:00-15:00 w największych miastach Polski pojawią się fotografowie, którzy będą polować na piękne kobiece nogi. Główny event odbędzie się w Warszawie na ulicy Chmielnej, gdzie na wszystkie uczestniczki akcji czekać będzie Joanna Horodyńska, fotograf – Wojtek Wojtczak i Gatta TV.

Leghunter Day to wielkie „polowanie” na kobiece, wiosenne nogi w kilku największych polskich miastach. Na ulice m.in. Gdańska, Krakowa czy Poznania ruszą fotografowie, którzy będą szukać zarówno tych najpiękniejszych, jak i tych najbardziej kreatywnych. W Warszawie Leghunter Day odbędzie się przy udziale Joanny Horodyńskiej, fotografa Wojtka Wojtczaka i ekipy Gatta TV, która zrealizuje materiał filmowy z całego wydarzenia. Zdjęcia i film z akcji zostaną zamieszczone na blogu www.leghunter.blogspot.com.

„Ta akcja to wielkie święto kobiecych nóg. Chcielibyśmy, aby tego dnia kobiety tłumnie ruszyły na ulice prezentując atut swojej urody. Zapraszamy do wspólnej zabawy podczas Leghunter Day. Wspólnie udowodnimy, że Gatta kocha kobiece nogi” – mówi Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

Najlepsze stylizacje wskazane przez Joannę Horodyńską zostaną wyróżnione upominkami od Gatty. Zapraszamy wszystkie kobiety które chcą wziąć udział w Leghunter Day.

Fotografowie będą na Was czekać w następujących miejscach:Warszawa – ulica Chmielna

  • Kraków – Rynek Główny
  • Poznań – Stary Rynek
  • Gdańsk – Długi Targ
  • Łódź – Rynek Manufaktury
  • Wrocław – Rynek Główny

Więcej informacji znaleźć można na facebooku marki Gatta i blogu www.leghunter.blogspot.com.

2018-03-14T09:44:59+00:0024 kwietnia 2012|Moda, Styl, Świat Kobiet, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: