Idealnie dopasowanie, komfort i wentylacja – legginsy do biegania firmy Nike

Do biegania najlepiej nadaje się odzież, która z jednej strony jest doskonale dopasowana do kształtów ciała, a z drugiej zapewnia odpowiednią wentylację, chroniąc organizm człowieka przed przegrzaniem. Z reguły legginsy sportowe Nike spełniają wszystkie oczekiwania amatorów i profesjonalnych biegaczy. Sprawdźmy, dlaczego warto się na nie zdecydować.

Legginsy Nike Sporstwear Just Do It

 

Czołowy slogan firmy Nike „Just Do It” znalazł się również na legginsach do biegania z kolekcji Nike Sportswear. To legginsy z odblaskowym logo, wykonane w 92 proc. z bawełny z dodatkiem elastanu, dzięki czemu poddają się rozciąganiu i dopasowują do kształtów nóg. Mają elastyczną talię, a obcisły krój idealnie obejmuje sylwetkę. Elementy odblaskowe na legginsach Nike Sportswear „Just Do It” powodują, że można w nich biegać na zewnątrz, nawet po zmroku, ponieważ sylwetka biegacza pozostaje doskonale widoczna dla przejeżdżających pojazdów.  Legginsy te zapewnią komfort noszenia przez cały trening i poza nim.

Legginsy Sportowe Nike Sportswear 

 

Legginsy Nike Sporstwear Leg-A-See

Damskie legginsy sportowe do biegania i treningów Nike Sportswear Leg-A-See są wykonane z elastycznej mieszanki bawełny, z dodatkiem spandexu. Gwarantują użytkowniczkom wygodę, dopasowanie i swobodę ruchu. Mają elastyczny pas odpowiadający za dopasowanie i komfort używania, zaś płaskie szwy gładko i bezproblemowo przesuwają się po ciele. Co ciekawe, legginsy Nike Sporstwear Leg-A-See wykonane są w 57 proc. z bawełny organicznej, w 32 proc. z poliestru z recyklingu oraz w 11 proc. ze spandexu.

Legginsy Nike Leg-A-See Logo

Legginsy Nike Sportswear bez względu na kolekcję, z której je kupujemy, zawsze zapewnią doskonałe dopasowanie i materiał, który sprawdzi się znakomicie podczas aktywności sportowej, jak i w codziennym noszeniu. Zaprojektowane zostały dla sportowców i wszystkich miłośników sportowego trybu życia, bez względu na ulubioną dyscyplinę sportową.

Artykuł został przygotowany przez redakcję Adrenaline.pl – operatora sieci salonów stacjonarnych Nike i adidas w największych galeriach handlowych w Polsce.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również