Strona główna » Blog » Lee Cooper w Polsce już od 20 lat!

Lee Cooper w Polsce już od 20 lat!

W kwietniu 2012, w Teatrze S w Częstochowie swoje dwudzieste urodziny w Polsce obchodziła marka Lee Cooper. Gośćmi gali byli nie tylko partnerzy handlowi marki, ale również jej miłośnicy z polskiej sceny muzycznej – zespół Elektryczne Gitary.

Elektryczne Gitary w prezencie urodzinowym dla Lee Coopera dały rockowy koncert, który rozbujał wszystkich zaproszonych gości.

Lee Cooper to najstarsze jeansy w Europie. Tradycja znakomitej jakości jeansów Lee Cooper kontynuowana jest do dziś, a nad utrzymaniem jej poziomu czuwa obecnie m.in. prawnuk założyciela firmy – Tim Morris. Brytyjczyk był pełen uznania dla sukcesu marki na rynku polskim, w trakcie gali podkreślał, że Polska jest jednym z najlepszych rynków, z 90 krajów, w których Lee Cooper ma swoje butiki.

W trakcie imprezy bieżącą i przyszłą kolekcję zaprezentowali tancerze ze Studia Tańca HIT THE FLOOR. Rockowe korzenie Lee Coopera, który wspierał w przeszłości m.in. trasę koncertową Rolling Stonesów – płynnie przeszły w rytm Hip Hop i muzykę nowego pokolenia.

Lee Cooper to marka nie tylko dla młodych ludzi – jak mówi Janusz Kania, który obok Zdzisława Mleka i Macieja Mleka, jest współwłaścicielem marki w Polce. Dalej Pan Janusz kontynuuje: Lee Cooper to marka dla wszystkich. Teraz nie ma podziału na ludzi młodych i starszych, wszystko zależy od tego, jak się czujemy. Wychowaliśmy się na jeansach i wszyscy w jeansach chodzimy. To strój uniwersalny, stosowny nawet na przyjęcia i świąteczne okazje.

Pan Janusz wspomniał, że z okazji swoich dwudziestych urodzin Lee Cooper daje upominki również swoim miłośnikom – w aktualnej promocji druga sztuka -50 % .

Lee Cooper systematycznie otwiera w Polsce nowe sklepy i zyskuje coraz liczniejsze grono fanów, którzy doceniają w tej marce innowacje, wygodę i najwyższą jakość.

[nggallery id=2735]

2012-05-16T10:19:32+00:0016 maja 2012|Gwiazdy, Styl|

Może zainteresuje Cię również: