Strona główna » Blog » Leczenie grubasów na CBS Reality

Leczenie grubasów na CBS Reality

Od 1 do 12 kwietnia w dni powszednie o godzinie 21.00 kanał CBS Reality nadawał będzie 4. sezon serialu dokumentalnego „Doktorzy od grubasów”. Program prowadzi Shaw Somers, który jest chirurgiem otyłości. Każdego dnia podejmuje on niezwykle trudną walkę o to, aby pomóc śmiertelnie otyłym ludziom odmienić, a często nawet uratować, ich życie. Dlatego właśnie nazywany jest „Doktorem od grubasów”

Serial „Doktorzy od grubasów” ukazuje przejmującą podróż tych, którzy chcą lub są zmuszeni poddać się operacji, by stracić na wadze i tym samym przeżyć.

Poza nowymi przypadkami, w sezonie 4. przypomnimy sobie także kilka najbardziej spektakularnych transformacji z poprzednich części. Sezon ten rozpoczyna się od historii mężczyzny, którego życie odmieniło się diametralnie, gdy po operacji zmniejszenia żołądka schudł 120 kg! Poznamy również pacjenta o wskaźniku masy ciała BMI rzędu 47 (podczas, gdy prawidłowe BMI waha się pomiędzy 19 a 25!).

Doktorzy od grubasów, nie tylko zadbają o zdrowie fizyczne pacjentów, ale także odmienią stan ich psychiki. Nie od dziś wiadomo, że nadwaga działa źle na pracę układu krwionośnego, może spowodować miażdżycę, cukrzycę, a nawet udar. Otyłość sprawia także, że obciążona nią osoba wstydzi się swojego wyglądu, bywa odrzucona przez społeczeństwo, ma niską samoocenę i często obsesyjnie rozmyśla o swojej wadze. W czasach, gdy chudość jest w cenie, a atrakcyjność fizyczna często otwiera drzwi do kariery, operacja bywa jedynym sposobem, by zmienić swoje życie i zeszczupleć!

4. sezon programu „Doktorzy od grubasów” od 1 do 12 kwietnia w dni powszednie na kanale CBS Reality.

Fat Doctor

Fat Doctor (1)

Fat Doctor (2)

2018-03-14T08:21:03+00:008 kwietnia 2013|Zdrowie|

Może zainteresuje Cię również: