Strona główna » Blog » Le Mac aktywny w Internecie

Le Mac aktywny w Internecie

We wrześniu została uruchomiona nowa witryna internetowa sieci handlowej z modą męską Le Mac. Na www.le-mac.com.pl można zapoznać się z najnowszymi kolekcjami marek dostępnych w salonach Le Maca: Calamar, Hattric i camel active.

Oprócz opisów poszczególnych kolekcji znajdziemy tam bogatą galerię zdjęć prezentujących wybrane modele i przykładowe zestawienia ubrań na najnowszy sezon. Zainteresowani bieżącymi wydarzeniami w firmie mogą ściągnąć ze strony aktualne wydanie gazetki firmowej w wersji PDF, natomiast ci, którzy chcą stale otrzymywać najświeższe informacje, na przykład o promocjach i wyprzedażach w sklepach Le Mac, mają możliwość zamówienia newslettera. W dziale Salony zamieszczono adresy wszystkich sklepów sieci i posegregowano według miast, dzięki czemu klienci firmy w łatwy sposób odszukają najbliższą im placówkę. Znajdują się tu również informacje o godzinach otwarcia poszczególnych salonów i kontakt do nich.

Na dole strony znajduje się też link do profilu firmy na Facebooku, dzięki temu sympatycy salonów Le Mac i obecnych w nich marek mogą jednym kliknięciem wejść na konto społecznościowe sieci oraz dołączyć do jej sympatyków i podzielić się swoimi opiniami.
– Wszystkie nasze marki, zarówno camel active, Calamar, jak i Hattric, są skierowane do nowoczesnych mężczyzn, dlatego zwiększamy naszą obecność w Internecie, także w mediach społecznościowych. W przyszłości zamierzamy jeszcze bardziej rozwijać nasze działania w kierunku nowoczesnych narzędzi e-marketingu – tłumaczy Anna Dziełak, prezes firmy Le Mac.

2018-03-14T12:30:40+00:0020 września 2010|Moda|

Może zainteresuje Cię również: