Strona główna » Blog » LB Style lookbook

LB Style lookbook

LB Style to nowa marka na polskiej arenie mody, skierowana do odważnych, pełnych sycylijskiego temperamentu kobiet, które kochają budować swój styl w wyrazisty sposób.

W ofercie LB Style znajdziemy klasyczne formy koszul, tunik oraz sukienek, podkreślone unikalnymi wzorami oraz wyrafinowanymi kolorami, które tworzą tak charakterystyczny dla marki look.

Prostota konstrukcji, wyrazistość wzorów i kolorów ubrań LB Style sprawiają, że stają się one wygodne i funkcjonalne jednocześnie wpisując się w aktualne trendy, co sprawia , że chętnie wybierane są przez kobiety sukcesu śledzące modowe nowinki.

Najnowsza kolekcja LB Style wyróżnia się perfekcyjnym wykonaniem oraz szlachetnymi jedwabnymi tkaninami od uznanych światowych producentów takich jak: Louis Vouitton, Dolce & Gabbana, Giorgio Armani czy Gucci.

Marka LB Style to pojedyncze, ekskluzywne kreacje podkreślające elegancki i luksusowy styl kobiet. To marka nietuzinkowa i wyrafinowana, która zachwyci każdą pasjonatkę mody we włoskim wydaniu.

[nggallery id=4804]

2013-06-13T06:05:31+00:0013 czerwca 2013|Moda|